Západ se hroutí. Jsem z toho na nervy, má Tomasz Peszynski obrovský strach z Donalda Trumpa

14.11.2016 12:54

Občanský aktivista Tomáš Peszynski se na svém facebookovém profilu vyjadřuje k aktuálnímu dění doma i ve světě. Mimo jiné se netají svým zděšením z republikánského vítěze voleb v USA Donalda Trumpa.

Západ se hroutí. Jsem z toho na nervy, má Tomasz Peszynski obrovský strach z Donalda Trumpa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Aktivista Tomasz Peszynski, odpůrce demonstrace 3. tábor lidu

Peszynski ve svých komentářích reaguje také na zprávu, že Trump hodlá zavřít nebo vyhostit až tři miliony ilegálních migrantů. „V USA se bude masově zavírat. A masově deportovat a bude se stavět zeď. Těšíte se? A Trump ani o píď nezměnil svůj názor na migranty. Z čeho může někdo odvozovat, že změní svůj názor na Rusko??“ zeptal se Peszynski. „Manipulace s takovým množstvím lidí je velice obtížná. Zřejmě je bude nutno někde koncentrovat. Zřejmě v nějakých táborech,“ poznamenal k migrantům.

V komentářích pak dopsal: „Rozum říkal, že to přijde, ale když je to doopravdy tady, tak jsem z toho na nervy. Počkejte, až začne se zahraniční politikou. Musíme začít okamžitě něco dělat!“

Následně pak Peszynski vyjádřil podporu těm, kteří proti Trumpovi ve Státech protestují. „Navzdory českým protrumpovským bolševikům podporuji tyto lidi,“ uvedl.

Peszynski se pak také vyjádřil k situaci v Bulharsku, kde novým prezidentem bude proruský kandidát Ruman Radev. „Efekt padajícího domina. Další Miloš Zeman ve funkci. Západ se hroutí,“ řekl.

A i v Moldavsku vítězí v prezidentských volbách proruský kandidát Igor Dodon. „Vývoj nabírá dynamiku. Ale špatným směrem,“ poznamenal Peszynski.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Žantovský si proklepl nový výbor na střežení žurnalistiky. Našel svazáky z osmdesátých let, peníze z Norska i od Arabů a spoustu dalších „chuťovek“

8:19 Petr Žantovský si proklepl nový výbor na střežení žurnalistiky. Našel svazáky z osmdesátých let, peníze z Norska i od Arabů a spoustu dalších „chuťovek“

TÝDEN V MÉDIÍCH Na příkladu Miroslava Kalouska, jehož prapor média dlouhá léta drží, ale přesto se j…