Zase budou neziskovky aranžovat trpící dětičky, tentokrát z Afriky. Martin Koller sleduje aktuální vývoj na běženecké frontě a tuší novou ofenzívu

20.12.2017 17:14

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Kdyby uprchlíci neexistovali, museli bychom si je vymyslet, říká ve svém nejnovějším zamyšlení pro ParlamentníListy.cz bezpečnostní analytik Martin Koller. Tím „my“ jsou míněny evropské elity v Bruselu, které využívají migrační krizi k prosazování vlastních cílů.

Zase budou neziskovky aranžovat trpící dětičky, tentokrát z Afriky. Martin Koller sleduje aktuální vývoj na běženecké frontě a tuší novou ofenzívu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller
reklama

Anketa

Bude Andrej Babiš dobrý premiér?

81%
19%
hlasovalo: 16984 lidí

V současnosti se Evropanům dostává multikulturních dárků v podobě dohody Dublin IV (podepsané za ČR socialistou Sobotkou reprezentujícím myšlení vedení ČSSD) a připravovaných sankcí pro státy, které nebudou přijímat afroislámské migranty. Jiní migranti, především ti civilizovanější a pracovití z východní Evropy a z Asie, se nepočítají. Proč asi?

Eurokomisaři připravují pořádnou nadílku na příští rok a chystají se vyřešit zoufalý problém konfliktu svých lží s realitou. Válka v Sýrii končí. S ní pomalu a jistě končí dvě základní lži eurokomisařů, což si uvědomuje stále více Evropanů. Zaprvé, afroislámskou migraci netvoří žádní váleční uprchlíci. Zadruhé, zcela jasně se ukazuje, že EU jsou k ničemu pracovní síly, které nepracují a pracovat nebudou. To vše v době nástupu čtvrté průmyslové revoluce opírající se o robotiku a umělou inteligenci a snižující potřebu manuálních pracovních sil. (Možná jsou těmi roboty myšleni obyvatelé naší republiky, Slovenska, Polska, Maďarska, Srbska, Slovinska, Chorvatska, Rumunska, Bulharska, Ukrajiny, pobaltských zemí a případně Ruska a Běloruska, pokud se je podaří vojensky porazit a kolonizovat.) Evropané se logicky ptají, k čemu jsou dobré statisíce a miliony dobře živených, placených a flákajících se černochů?

Komisařům se samozřejmě nejedná o lepší a bezpečnější život Evropanů, ale naopak o další pokračování afroislámské invaze. Jen bylo třeba najít zase nějaký důvod, případně si ho rovnou vymyslet, a zaplavit novou lží protinárodní média v EU. Mávnutím kouzelného proutku mediální propagandy se z nepoužitelných ekonomických parazitů stávají ohrožení uprchlíci. Novou lží je údajné utrpení ilegálů z Afriky v Libyi. Jsou prý drženi za nelidských podmínek v táborech. Asi proto se chudáci odtamtud hrnou vypasení a elegantně oblečení, s drahými mobily, do Evropy. Určitě se opět dočkáme dobře naaranžovaných a sehraných scének trpících dětiček evropského vzhledu, natočených na politickou objednávku neziskovek.

Migranti prchají ze zemí, kde je nikdo neohrožuje, do Libye, kde se místy bojuje. Údajně trpí hladem v táborech, kde se povalují a dokonce jsou prý prodáváni jako otroci, pravděpodobně na práci. Možná je to poprvé, co pracují, a před něčím takovým je komisaři musejí zachránit. Je třeba opět rozehrát prolhanou komedii na téma humanita a lidská práva, k tomu trochu pravdy a lásky z pražské kavárny.

Kdyby EU včetně naší republiky opravdu potřebovala pracovní síly, stačilo by angažovat zastupitelské úřady a pracovní agentury. Inzeráty v Africe by sdělovaly, že v té a té evropské zemi je třeba tolik svářečů, soustružníků, vyučených zedníků, či IT inženýrů za takový, či jiný plat – to by vytvořilo jasný pracovní trh místo ničivé komedie s nebezpečnými takzvanými uprchlíky.

Merkelová nedávno stihla v Nigérii slíbit přijetí dalších 15 milionů islámských migrantů, kteří logicky vyrazí na sever, neboli do Libye. O jejich použitelnost k práci v Evropě se nikdo nezajímá! O lidská práva Libyjců a Evropanů, z nichž první je právo na život (ochrana před ohrožením), se eurokomisaři, ani Merkelová a jim podobní, samozřejmě nezajímají rovněž!

Amnesty International proti Evropě

Mimo jiných neziskovek se za trpící migranty v Libyii rozhodla bojovat neziskovka Amnesty International. Kdysi dávno se zastávala politických obětí totalitních režimů. Nicméně v současnosti se stejně jako jiné neziskovky stala oporou totalitní EU a jejích komisařů bojujících proti Evropanům a jejich civilizaci. Lze předpokládat, že to požadují sponzoři, kteří jsou pravděpodobně stejní jako v případě nadnárodních organizací zelených, pirátů, fašistické Antify, Hate Free, Člověk v tísni, Open Society Found a podobných účelových protinárodních, protikřesťanských a protievropských spolků.

Ideologičtí neziskovkáři jsou mistři mediální propagandy a komedie. Občas pracně naleznou jako výjimku nějakého civilizovanějšího migranta, či migrantku evropského vzhledu a beze studu je předvádějí jako cvičené opice v médiích a zneužívají k propagování svých teorií o potřebnosti a přínosnosti afroislámské migrace. Stačí připomenout soudní štvanici proti ředitelce střední školy, která dodržovala zákony, a proto si dovolila jít do konfliktu s omezenou, nevzdělanou a agresivní somálskou ilegální migrantkou, a prosazovat naše platné zákony!

Amnesty International na svých českých stránkách zveřejnila deset otázek a odpovědí pod názvem Realita o migrační krizi. Předpokládám, že tito internacionalisté vnímají jako krizi nikoli ohrožení bílých a křesťanských, případně židovských Evropanů, ale fakt, že se nepodařilo na civilizovaný euroasijský kontinent natlačit více ekonomických parazitů, nositelů závažných chorob, agresivních primitivů, pedofilů, násilníků, teroristů a narkomafiánů.

Stejně jako ostatní protievropští neziskovkáři míchají propagandisté Amnesty International ve svém multikulturním migračním desateru lež s pravdou a nestydatým pokrytectvím. Obzvláště zajímavé je zdůvodnění faktu, proč bohatá Saúdská Arábie nepřijímá žádné migranty. Internacionalisté to vysvětlují faktem, že Saúdská Arábie nepodepsala mezinárodní dohodu o ochraně uprchlíků. Jeden se nestačí divit. Reprezentanti „Saudíje“ zaujímají čestná místa v OSN, nikdo je oficiálně nekritizuje za pohrdání ochranou uprchlíků a podporu terorismu. V totalitním státu jako je Saudíje by bylo rozhodnutí o takovém podpisu otázkou několika minut. Navíc se jedná o ortodoxní wahhábistický islámský stát, a korán nařizuje pomáhat souvěrcům. K tomu nejsou třeba nějaké podpisy v OSN. Stačí otevřít bratrům muslimům hranice a peněženky a neposílat je do Evropy mezi hnusné nevěřící!

Propagandisté z Amnesty International také připomínají potřebu pracovních sil pro průmysl a stárnutí populace v EU. Měli by se tedy s ostatními početnými mladistvými flákači z uvedených i dalších neziskovek místo prolhané propagandy, konečně chopit nějaké přínosné práce. (Nebo raději ne, představa pracujícího Stropnického juniora...) Po práci ve svých feťáckých doupatech typu pražské Kliniky provozovat heterosexuální pohlavní styk bez ochrany a potratů. (Nebo raději ne, stačí si představit ty výsledky...) Zdá se, že neziskovkáři považují Evropany nejen za nemyslící hlupáky, asi podle toho, jaké si volí v Německu a Francii reprezentanty, ale snad přímo za tupé v..y.

Libyjská a africká realita vs. EU

V průběhu minulého roku poklesla afroislámská invaze do EU ve srovnání s předchozím obdobím o 67 %. Hlavní zásluhu na tom má Libyjský úřad pro boj s ilegální migrací DCIM a jeho ozbrojené jednotky. Tyto statečné ochránce, kteří bojují i za nás s ozbrojenými převaděčskými gangy, platí částečně některé státy EU, údajně především Itálie. Nahrazují tak účinně zcela zbytečné organizace typu FRONTEX a další výmysly komisařů zaměstnávajících zbytečné ozbrojence u psacích stolů. Mnozí ilegální migranti se asi skvěle v Libyi nemají. Nicméně v Africe jsou na takové jednání zvyklí z kmenových válek. Evidentně je pro ně přitažlivé se povalovat v uprchlických táborech a čekat, až je EU vysvobodí. Jinak by do Libye nelezli. Taková situace ovšem pobuřuje bojovníky za destabilizaci a islamizaci Evropy. Nejvyšší eurokomisař Juncker, který sice nikdy nezavadil o poctivou práci a proslul především svojí křesťanskou korupcí v Lucembursku, již volá po potřebě zajistit pro trpící migranty v Libyi způsob, jak se dostat legálně do EU. Jeho spolupracovnice Mogheriniová rovnou slibuje převzetí 40.000 tamních migrantů do EU (a samozřejmě jejich rozdělení). OSN chce poslat do Libye vojenské hlídky na ochranu migrantů, kteří tam nalezli dobrovolně a s vědomím, že porušují zákon.

Sousední země jsou Alžírsko, Čad, Egypt, Niger a Súdán. Jižní Alžírsko a severní Mali jsou zcela mimo kontrolu a tuto oblast ovládají teroristé bez ohledu na slavné mise zemí EU, včetně ČR, které tam zajišťují uran pro francouzské jaderné elektrárny. (Když jsem roku 2013 napsal, že válka v Mali se protáhne, všichni ostatní analytici vykřikovali, že to bude rychlé vítězství, avšak podle současných informací se situace dále zhoršuje.) To jsou ty naše důležité a „vítězné“ mise v Bosně, Kosovu, Iráku, Afghánistánu i Mali, které nám již 27 let přinášejí za vyhozené miliardy „růst bezpečnosti a ekonomický zisk“. Přes Čad, který je součástí francouzského společenství, a přes Niger táhnou bez problémů migranti ze střední Afriky, které nikdo nepronásleduje. Dokonce i podle reprezentantů afrických vlád nemalou část z nich tvoří kriminálníci a duševně i jinak postižení. Súdán a jižní Egypt jsou nekontrolovanými základnami islámských teroristů propojených do Somálska. Libye se stává křižovatkou a přestupní stanicí potenciálně pro miliony migrantů, které zvou reprezentanti EU a OSN.

Afrika má celkově rozlohu více, než 30 milionů kilometrů čtverečních a žije tam více než 960 milionů obyvatel. V řadě zemí se počet obyvatel v průběhu posledních dvaceti let zdvojnásobil a tento trend pokračuje díky pomoci z EU. V oblasti takzvaného poměrně nejistě definovaného Blízkého a Středního východu bez severní Afriky (započítávám Afghánistán, Bahrajn, Egypt, Irák, Írán, Jemen, Katar, Kuvajt, Libanon, Omán, Pákistán, Saúdskou Arábii, Sjednocené arabské emiráty a Turecko) žije kolem 602 milionů lidí, většinou muslimů, na ploše více než 10 milionů kilometrů čtverečních. Rovněž tam prudce přibývají obyvatelé, pro něž není práce a hroutí se i sociální systémy bohatých ropných států. Nezapočítal jsem mezi rizikové státy logicky Izrael a v podstatě ani Sýrii, kterou již z velké části ovládá vláda prezidenta Asada, a rovněž Jordánsko, které je díky svému osvícenému králi do značné míry civilizované.

Evropská unie (nikoli Evropa) údajně potřebuje desítky milionů afrických migrantů na práci, přestože má 26 milionů nezaměstnaných a všechny státy EU jsou těžce zadlužené, má rozlohu necelé 4, 4 miliony kilometrů čtverečních a necelých 500 milionů obyvatel (bez Turecka, které je afroasijskou zemí s obyvateli, které nelze považovat za Evropany). Afrika a takzvaný Blízký a Střední východ, odkud se hrnou ilegální migranti, mají tedy více než devítinásobnou rozlohu a trojnásobek obyvatel ve srovnání s EU. Zároveň je tam obrovské množství surovin. Nehrozí tam přelidnění ani energetické problémy. Pod Saharou je tolik vody, že by se mohla celá zelenat. Chce to jen investovat petrodolary do životního prostředí a nikoli do podpory terorismu, zbrojení a šíření wahhábistického a saláfistického islámu a spolků typu Muslimského bratrstva a Islámského státu.

Neexistuje jakýkoli smysluplný důvod k tomu, aby se tamní obyvatelé hrnuli do EU. K té EU, kam se všichni migranti z Afriky hrnou, lze poznamenat, že hospodářský vývoj za posledních třicet let – zaměřený na likvidaci vlastního průmyslu a zemědělství, na vojenská dobrodružství v Evropě, v Asii a v Africe a podporu kriminálníků a ekonomických parazitů pod hesly bezbřehé svobody, pravdy a lásky – se ukazuje jako opravdu neúspěšný experiment končící zadlužeností rozbité společnosti na hranici jaderné války.

Africké opory evropské ekonomiky

Stačilo by postavit v Africe továrny u zdrojů surovin a tamní obyvatelstvo zaměstnat. Takže si musíme položit první zásadní otázku: Proč EU, která je značně přelidněná (a její ekosystém se hroutí), vítá Afričany, které nepotřebuje, protože má kolem 26 milionů vlastních nezaměstnaných a připravuje se realizovat takzvanou čtvrtou průmyslovou revoluci, která vytvoří masovou vlnu nezaměstnanosti, především v méně kvalifikovaných oborech?

Lisovny plastů a jednoduché montovny není problém postavit kdekoli, pokud se zajistí energie a voda, takže v tom problém nebude. Bývalí kolonizátoři si však pravděpodobně všimli, že s pracovními výkony to v Africe není žádná sláva ani u dobře živených a šacených Afričanů, kteří mají svaly jako lidoopi a v současnosti se prohlašují za neplnoleté hladové a trpící uprchlíky. Zatímco do Japonska, do Číny s jejími pracovitými obyvateli, do Vietnamu a do Koreje se přemístila značná část evropského a amerického průmyslu – do Afriky prakticky žádný. Proč asi? Kdyby se to vyplatilo, podnikatelé, obchodníci a bankéři by to již dávno udělali. Navíc je to blíž než do Číny. Takže to bude pravděpodobně v těch pracantech, v jejich „kultuře“ a mentalitě, o vlivu islámu na vývoj inteligence raději nemluvě. A takové stachanovce a intelektuály nám komisaři vozí do Evropy a vykládají, že spasí místní ekonomiku a vydělají na naše důchody!

Jen pro informaci lze připomenout, že v multikulturních USA tvoří největší část nezaměstnaných a pobíračů sociálních dávek právě Afroameričané. A to bez ohledu na fakt, že žijí řadu generací v civilizované zemi a že se jim už desítky let dostává všemožného zvýhodňování, přičemž nejsou nejpočetnější rasou v USA. Tvoří zároveň výraznou většinu klientů tamních věznic, ačkoli jim multikulturní justice v řadě případů doslova nadržuje. Koneckonců, u nás je u části jednoho tmavšího etnika situace podobná. Naopak američtí Asiaté tvoří nejmenší skupinu nezaměstnaných, parazitů a kriminálníků. Stejná situace je z hlediska srovnání ras v Evropě.

Z tohoto hlediska si můžeme položit druhou zásadní otázku: Kolik přinesla Afrika světu vědeckých objevů a vynálezů? Aspoň 0,2 %, která jsou produktem islámu, nebo pouze AIDS? Většinu světového vědění a pokroku vytvořili Asiaté, zejména Číňané, a Evropané. A v tom se možná skrývá pravda a řešení. Vcelku chápu evropské tažení za inkluzivní školství, aby aspoň mladší generace dostatečně zhloupla a neviděla nepřehlédnutelné rozdíly, aneb heslo všichni blbci společně. Jestliže neochytříme afroislámské migranty, musíme ohloupnout na jejich úroveň domácí mládež. Ovšem dcery socialistky a inkluzivní ministryně Valachové na obyčejnou inkluzivní školu nechodí, aspoň podle informací na internetu. Aneb, jak řekl Bravo Murillo, reprezentant fašistické vlády generála Franca ve Španělsku: „Nepotřebujeme lidi, kteří myslí, ale osly, kteří umějí pracovat.“ Naše školství kráčí v jeho stopách a zpívá ódu na radost.

Slyšíme stále povyk zaměstnavatelů, že mají nedostatek pracovníků, počínaje prezidentem Hospodářské komory pravicovým exsoudruhem Vladimírem Dlouhým s vydatnou podporou prezidentského protikandidáta Drahoše. Realita je ovšem taková, že se stále obtížněji hledají otroci-roboti ochotní pracovat za mzdy, které nestačí ani na přežití. Problém je samozřejmě stavebnictví, kde jsou stále potřeba zručné manuální pracovní síly. Ale kolik jste viděli na našich stavbách černochů a Arabů, kterých především v Praze a Brně evidentně přibývá? Rozhodně víc jich najdete se flákat v centru Prahy, pravděpodobně jako dealery drog. Ostatně i v případě rychle se rozšiřujících kebabáren je otázka, zda to nejsou do určité míry pračky islámské narkomafie podporované zkorumpovanými politiky, některými policisty a samozřejmě neziskovkáři prosazujícími beztrestný prodej drog.

Kolik negramotných černochů neznalých řeči a neochotných pracovat za mzdy menší než migrantská sociální podpora v EU (v přepočtu 21.000 korun a k tomu ubytování, strava, zdravotní péče, možnost beztrestného znásilňování a další výhody), případně nezvyklých pracovat vůbec – kolik jich zaměstná bývalý protekční svazák a neúspěšný polistopadový ministr průmyslu o obchodu Dlouhý a jeho kamarádi? A to nesmíme zapomínat na štědrou podporu islámu z peněz daňových poplatníků v Německu a Francii, kterou se nám budou pokoušet vnutit rovněž. Kolik afrických migrantů mají doma pánové Drahoš a Putna, kteří psali neslavnou výzvu vědců podporující migraci, kolik jich hostí Jakub Janda, rodiny Romancovových, Stropnických či Bartošových, král sprosťáčků Novotný, halasní reprezentanti migračních zájmů EU Schwarzenberg, Gabal, Kalousek, Telička, Jourová, Sobotka, Marxová, Zaorálek, Valachová, Halík, Pánek, různé vyčpělé herečky a komedianti nevalné úrovně?

Podle německých zdrojů ze zhruba 1,2 milionu migrantů (což je sedmkrát víc, než příslušníků Bundeswehru, jichž je 176.000), kteří dorazili od roku 2014, jich pracuje něco víc, než pouhých 30.000. To znamená, že pracuje jen malé procento, které je v Evropě použitelné jako výjimka potvrzující pravidlo. Část zaměstnávají jako všemožné fiktivní a pomocné síly neziskovky, aby aspoň trochu vylepšily dojem. Ostatní migranti parazitují, případně se zabývají kriminální činností a z nudy roste jejich drzost a agresivita. Proč by měli pracovat, když dostávají zdarma ubytování, stravu, zdravotní péči, kulturní vyžití a kapesné, které je vyšší než plat většiny našich pracujících?

Koneckonců, vždyť v Německu pracuje pouze něco přes třetinu tamních Turků, takže si nevydělají ani na svoji rozrůstající se islámskou komunitu. Nemožnost jejich integrace do evropské společnosti potvrdila roku 2010 sama Merkelová. Přitom se chystá vítat v EU další Afričany, kteří mají k Evropanům podstatně dál než Turci. Mnohé turecké rodiny žijí v Německu už třetí generaci. Pracují spíše ti starší, a situace se zhoršuje. Zde je třeba pro zajímavost připomenout, že Německo dvacet let odmítalo otevřít svůj pracovní trh pro naše, polské a další zaměstnance, kteří byli použitelní a bezkonfliktní – a najednou vítá miliony nepoužitelných Afričanů. Není to důkaz německého nenávistného rasismu zaměřeného proti slovanským Evropanům? Zaměstnání pro migranty vymyslel jinak zcela jistě duševně zdravý a normální francouzský prezident Macron, který žije s partnerkou, jež by mohla být jeho babičkou a natírá se kily šminek jako pornoherečka. Chce otevřít francouzskou armádu s jejími jadernými zbraněmi migrantům, jak uvedl ve svém nedávném historickém projevu na Sorbonně.

V Libyi je ilegální vstup na území trestný čin, zatímco v EU bohužel nikoli. Libyjské ozbrojené síly placené částečně z EU se snaží africké migranty na svoje území nepustit, případně je vyhnat. To samozřejmě nejde po dobrém. Libye má šest a půl milionu obyvatel, kteří nedávno zažili občanskou válku s islámskými teroristy podporovanými ze zahraničí, k tomu humanitární bombardování EU a USA. To vše výrazně srazilo jejich životní úroveň. A z jihu se k nim valí s podporou neziskovek a zločineckých gangů miliony ekonomických parazitů a kriminálníků. Jen Merkelová jich za své nedávné návštěvy v Nigérii pozvala do EU dalších 15 milionů! Kam je chce tato bláznivá a zločinná bývalá soudružka umístit? Do Německa, jestliže je německá kancléřka? Nebo je mluvčí komisařů z EU a zve je pouze proto, aby je mohli přerozdělovat podle dohody Dublin IV do celé EU? Pracovat nebudou v Německu ani jinde, viz počty pracantů v předešlém odstavci! Libyjcům jde o život a Amnesty Internacional se jim diví, že se brání před záplavou.

Zde si musíme uvědomit rozdíl mezi mentalitou Evropana a afrického primitiva (v mnoha tamních zemích je kolem, poloviny obyvatel negramotných, či téměř negramotných). V Evropě není nic bez práce, což platí od nepaměti a je to dáno přírodními podmínkami. Člověk by zemřel v chudobě, hladem a zimou. Musí dlouhodobě plánovat, pěstovat rostliny a zvířata, umět skladovat potraviny a vyrábět nástroje, tedy především přemýšlet. V Africe je dostatek rostlinné potravy, stačí se natáhnout, místy je ještě dost zvěře a hmyzu, a pokud nestačí, dorazí pomoc z EU. Chatrč se postaví z bambusu a listů, nebo uplácá z hlíny, či slámy a trusu. Vše je zdarma po ruce. Nemusí se řešit problém stravy, oblečení a topení. Není třeba pracovat, spěchat ani plánovat a přemýšlet s delší perspektivou než jeden den. Evropská zdravotnická pomoc snížila dětskou úmrtnost, takže ani neustálé války, jedovatí hadi a hmyz nebrání prudkému růstu populace ve většině zemí. Nuda a volný čas – zajištěné pomocí z EU – jsou semeništěm válek, terorismu a migrace jako šíření islámu.

Z tohoto hlediska je ilustrativní africké myšlení ve vzpomínkách českých diplomatů, čest výjimkám. Když v Jihoafrické republice zvítězili s pomocí euromarxistů a SSSR barevní domorodci, první o co žádali, byly platební karty. Poté co je dostali, vyrazili k bankomatům, divili se, že jim odtamtud nepadají peníze. Vůbec nepředpokládali, že je musí nejdříve vydělat a dát do banky. Další známý vzpomínal na situaci, kdy skupina černochů požadovala od evropského technika opravujícího jakési zařízení jeho košili. Když se jich ptal, proč by jim ji měl dávat, odpověděli, že přece dostane v Evropě zadarmo novou. Převzetí prosperujících bělošských farem černými nacionalisty v Zimbabwe, doprovázené vraždami a znásilňováním, uvedlo zemi do hladomoru a ekonomického zhroucení.

K tomu bych dodal informaci o palestinských teroristech, kteří jsou v EU obzvláště oblíbení a podporovaní. V dobách kdy jezdili jejich nejlepší bojovníci na školení do SSSR, hlásil jejich velitel plukovník Rašád Ahmad vrchnímu teroristovi Arafátovi následující. Účastníci kurzů s vyšší hodností odmítají studovat s využitím všemožných nelogických výmluv, platí falešnými penězi a oddávají se sexuálním perverzím, takže ze 194 muselo být 13 posláno domů, ale měla by jich být poslána polovina. A to v době, kdy se palestinské organizace ještě nestaly bojovníky islámského terorismu a nevybuchovaly jim ilegální trhaviny na ambasádě v Praze!

Upozorňuji, že se jedná o příběhy ne zase tak staré a dokazující, že mnozí Afričané si představují EU jako komunismus, ovšem bez práce, kde pečení holubi létají zadarmo do úst. Vůbec nepřemýšlejí nad tím, kdo platí. Jenže komunismus mají v EU pouze komisaři, jejich úředníci v Bruselu a neziskovkáři, kteří místo smysluplné práce vymýšlejí nesmysly, otravují a ničí život ostatním a berou za to ministerské a prezidentské platy, i vyšší.

Jako jejich poslední skvělý nápad uvádím směrnici EU, že od roku 2020 se v nově postavených evropských domech nebude smět větrat okny. Budou muset být vybaveny cirkulačním zařízením jako klimatizované domy v bohatších arabských zemích. Systém energeticky náročný (v době boje za úspory předražených solárních, větrníkových a řepkových energií!) a nezdravý, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti získané na misi v Kuvajtu i jinde. Navíc stačí nasypat do klimatizačního systému trochu správné chemikálie. Americká armáda používala v šedesátých letech ve Vietnamu látku CS II. Podle armádních chemiků stačí lžička do klimatizačního systému čtyřpatrového domu a je neobyvatelný po dobu šesti týdnů. Lze předpokládat, že vývoj od té doby pokročil a velmoci si s nějakými zákazy chemických zbraní velkou hlavu nedělají. Představte si dvacetiposchoďový panelák, kde má nějaký migrant tuberkulózu a díky uzavřenému cirkulačnímu systému se viry roznesou do všech bytů. Ostatně stačí běžné nečistoty a plísně. „Výrobní cena v Číně sedm tisíc, prodejní u nás třicet bez DPH, ale můžete si vzít výhodnou půjčku.“ Lobby výrobců a prodejců ventilačních systémů a samozřejmě bankéřů v Bruselu opět uspěla. Tuto směrnici za naši republiku nedávno někdo podepsal. V úvahu připadají ministři průmyslu a obchodu a místního rozvoje a samozřejmě by vše mělo kontrolovat ministerstvo zahraničních věcí. Kdo z občanů byl o této šílené směrnici informován?

Zde si musíme položit třetí zásadní otázku. Je možné být zároveň v EU a odmítat afroislámskou migraci podporovanou z Bruselu? Já se obávám, že to možné není, protože EU je natolik zločinná a zkorumpovaná, že je nereformovatelná. Být členskou zemí EU znamená akceptovat masivní afroislámskou migraci se všemi důsledky!

Blíží se konec roku a nelze se zbavit chmurné odstavy, že nás čeká euroasijský národně osvobozenecký boj civilizovaných lidí proti bruselskému zlu a afroislámskému primitivismu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Martin Koller
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A sakra. V USA to odnesou černoši. A ozvala se Češka: Je to tam hrůza. Přesný popis

9:24 A sakra. V USA to odnesou černoši. A ozvala se Češka: Je to tam hrůza. Přesný popis

Epidemie koronaviru v USA mimořádně dopadá na Afroameričany. Statistiky z mnoha států ukazují, že po…