Zastavte rudého Dolejše, burcuje na internetu senátorka ODS

16. 10. 2012 12:10

V pátek a sobotu se odehraje zajímavé politické klání na Praze 8. Do boje tam proti sobě nastoupí dosavadní senátorka Daniela Filipiová z ODS a komunista Jiří Dolejš, který do druhého kola postoupil z první pozice. Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka vyzval voliče k podpoře Dolejše. Kdo nakonec zvítězí? Filipiová prosí o hlas všechny demokraticky smýšlející voliče a připomíná, že komunisté ničili životy lidí. A čtenáři ji za to kritizují.

Zastavte rudého Dolejše, burcuje na internetu senátorka ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátorka za ODS Daniela Filipiová

Senátorka Daniela Filipiová (ODS) o uplynulém víkendu učinila první krok k obhajobě svého senátorského mandátu, když postoupila do druhého kola senátních voleb na Praze 8. Překvapením však nebyl ani tak postup senátorky za ODS v hlavním městě, jako spíše fakt, že ono první kolo vyhrál komunistický kandidát Jiří Dolejš. Filipiová proto žádá o podporu všechny demokraticky smýšlející voliče v kole druhém, které proběhne o tomto víkendu.

Zapomínáte na zločiny současnosti

„Chci všem poděkovat za hlasy v prvním kole senátních voleb. Rovněž chci poděkovat za podporu - faktickou i morální. Postup do druhého kola je skvělý. Přesto všechny demokraticky smýšlející prosím o podporu v kole druhém. Komunisté mnoha lidem zničili životy, mnohé o život obrali. Od své minulosti se nikdy nedistancovali, nikdy se neomluvili... Mnozí z nás by mohli vyprávět neveselé životní příběhy, které buď zažili osobně, nebo jejich blízcí," napsala senátorka na sociální síti Facebook.

Reakce čtenářů pod prosbou senátorky jsou však spíše kritické. Ptají se, kdy ODS opustí své předvolební strašení komunismem. Vyčítají senátorce, že sama studovala za komunistů zadarmo, ale teď spolu s vládou chce po studentech, aby za studium platili. Stejně tak se podivují nad tím, že Filipiová připomíná komunistické zločiny, ale přehlíží korupční podvody spáchané po roce 1989.

Stojí za pozornost, že stínový premiér a předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka vyzval sociálně demokratické voliče, aby na Praze 8 šli k volbám a podpořili právě komunistického kandidáta.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zánik NATO a drastický plán EU. Vondra u Moravce říkal takové věci, že se Metnar nestíhal bránit. A pak si přisadil generál Pavel

15:33 Zánik NATO a drastický plán EU. Vondra u Moravce říkal takové věci, že se Metnar nestíhal bránit. A pak si přisadil generál Pavel

V druhé polovině nedělních Otázek Václava Moravce České televize se sešli ministr obrany za hnutí AN…