Zastupitelé neschválili práce za 1,34 miliardy k dokončení Blanky

21.03.2014 11:51 | Zprávy
autor: vam, čtk

Zastupitelé dnes na mimořádném jednání po dlouhé debatě neschválili seznam a vyčíslení prací za zhruba 1,34 miliardy korun nutných k dokončení tunelového komplexu Blanka. V tajném hlasování se vyjádřili proti. Náměstek primátora Jiří Nouza (TOP 09) novinářům řekl, že materiál předloží znovu na řádném zasedání příští týden.

Zastupitelé neschválili práce za 1,34 miliardy k dokončení Blanky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stavba tunelu Blanka

„Na zastupitelstvu jsme dnes mohli přijmout jediné možné řešení k dokončení Blanky. ODS, která nese za situaci vinu, toto jediné možné řešení odmítla," reagoval primátor Tomáš Hudeček (TOP 09). Zastupitelé za ODS se tajné volby odmítli zúčastnit. Tvrdí, že jednobarevná rada za TOP 09 na zastupitele přenáší zodpovědnost za problémy s Blankou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

9:30 Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

RECENZE ČT nezklamala. I v roce 2025 vypustila na Štědrý večer pohádku, kterou bylo těžké dokoukat d…