Závěr kampaně ODS v Praze sledovaly desítky lidí

11.10.2012 20:55 | Zprávy
autor: čtk, mp

Desítky až stovku lidí dnes občanští demokraté V Praze přilákali na závěrečný mítink před krajskými a senátními volbami na náměstí Míru.. Předseda strany Petr Nečas na akci prohlásil, že ODS vysílá do voleb politicky čitelné kandidáty, kteří už se osvědčili.

Závěr kampaně ODS v Praze sledovaly desítky lidí
Foto: red
Popisek: ODS, ilustrační foto

Kromě vystoupení svých politických špiček a pražských kandidátů do Senátu ODS vpředvečer voleb nabízela lidem také občerstvení za v Praze neobvykle příznivé ceny. Kolemjdoucí si mohli dát například klobásu či svařené víno za deset korun. O hudební doprovod se starala skupina Yo Yo Band.

Naši kandidáti jsou poctiví, slušní lidé, kteří se osvědčili

Závěr kampaně ODS na Vinohradech velký zájem nevzbudil. Emoce na mítinku vyvolali spíše odpůrci strany. Iniciativa Pražané za svá práva přinesla transparenty na podporu svého favorita do Senátu a rušila volební agitaci ODS vykřikováním hesel proti nynější vládě vedené ODS.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

ČT

Souhlasím, s tím, co si myslíte o dobrovolnosti placení ČT. Jen jak zajistit tu dobrovolnost a možnost volby? Přeci když převedete financování pod rozpočet, opět to pro nás nebude dobrovolné placení a sami si nebudeme moci určit kolik a zda vůbec chceme peníze ČT dávat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řev ve studiu ČT: Jakl a Kolář v sobě. „My nejsme NATO!“

10:51 Řev ve studiu ČT: Jakl a Kolář v sobě. „My nejsme NATO!“

„Prezident Petr Pavel vykopal válečnou sekeru proti vládě,“ řekl analytik Ladislav Jakl v pořadu Mát…