Zdraví Čechů? Žádná sláva. A v armádě... Vysoce postavený odborník varuje

11.01.2020 22:28 | Zprávy

Ředitel Ústavu leteckého zdravotnictví Petr Chmátal v internetové televizi XTV konstatoval, že se zdravotním stavem Čechů, Moravanů a Slezanů to bohužel není nijak slavné. A prý se to projevuje i v armádě.

Zdraví Čechů? Žádná sláva. A v armádě... Vysoce postavený odborník varuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slavnostní nástup příslušníků AČR, Policie ČR a koaličních armád po návratu ze zahraničních operací na území Afghánistánu, Bosny a Hercegoviny, Egypta, Iráku, Mali a Středoafrické republiky

Naše populace se po stránce zdravotního stavu i po stránce fyzické výkonnosti horší,“ zdůraznil Chmátal s odkazem na statistiky, které jsou veřejně k dispozici. „Je to bohužel špatně, ale zatím nic nepomohlo tomu, aby se tento stav zvrátil.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Náměstci

Proč máte stále náměstky, kteří pobírají nemalý plat, když už je vláda v demisi? K čemu jsou? A bylo tomu tak vždy nebo jen teď za vás? Chápu, že vy ve funkci zůstáváte a máte plat. A ještě by mě zajímalo, zda mají ministři nějaké ,,odchodné“ po skončení mandátu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala se loučil: Jsem úspěšný na sítích, nemusím mít nějaké funkce

16:23 Fiala se loučil: Jsem úspěšný na sítích, nemusím mít nějaké funkce

Kabinet premiéra Petra Fialy (ODS), který je aktuálně v demisi, má za sebou poslední řádné jednání. …