Zelenskyj: Zvýšíme Rusku cenu mobilizace a války

03.01.2023 7:48 | Ze sítí
autor: mp

Noci mohou být dost neklidné, sledujte nebe, požádal ve svém dalším nočním poselství všechny ukrajinské vojáky Volodymyr Zelenskyj. Před všemi Ukrajinci teď podle něj leží jeden úkol, z jehož splnění by pravděpodobně neměli v Kremlu radost.

Zelenskyj: Zvýšíme Rusku cenu mobilizace a války
Foto: Screen FB Volodymyra Zelenského
Popisek: Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Nebe sledujte obzvlášť pozorně, požádal všechny vojáky prezident Volodymyr Zelenskyj.

„Od začátku roku uplynuly pouhé dva dny a počet íránských dronů sestřelených nad Ukrajinou je již více než osmdesát. Tento počet se může v blízké budoucnosti ještě zvýšit. Protože v těchto týdnech mohou být noci dost neklidné. Máme informace, že Rusko plánuje dlouhodobý útok pomocí ,šachet'. Může sázet na vyčerpání. Na vyčerpání našich lidí, naší protivzdušné obrany, našeho energetického sektoru. Musíme však zajistit - a uděláme pro to vše -, aby tento cíl teroristů selhal stejně jako všechny ostatní,“ pravil ukrajinský prezident.

Poděkoval letcům i členům pozemní protivzdušné obrany za to, jak chrání ukrajinskou oblohu. A poprosil je, ať nebe dál pečlivě sledují a své spoluobčany chrání dál.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Čo bolo to bolo

A podle toho také dopadly volby. Zajímá mě co bude, kolik nových dostupných bytů/domů vznikne za vás? A co uděláte s těmi podprůměrnými mzdami, za které si sotva nějaké bydlení pořídíte, ale máte i co dělat, abyste přežil měsíc? Vás politiků se to netýká, ale většina z nás přežívá od výplaty do výpl...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babišova hádka s novináři se otočila proti nim

17:03 Babišova hádka s novináři se otočila proti nim

Premiér Andrej Babiš si na tiskové konferenci po jednání vlády vyřídil účty s částí novinářů. Jmenov…