Zeman bude jednat s ministry o zrychlení dopravních staveb. Všichni budou z ANO

22.10.2016 6:35 | Zprávy

V Lánech dnes bude jednat prezident Miloš Zeman s ministry o zrychlení dopravních staveb. Setkání se uskuteční v rámci schůzky expertního týmu prezidenta. Do Lán přijede místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš a další tři ministři za hnutí ANO - ministr dopravy Dan Ťok, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová a ministr životního prostředí Richard Brabec (všichni ANO). Zprávu přinesla ČTK.

Zeman bude jednat s ministry o zrychlení dopravních staveb. Všichni budou z ANO
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman

Zúčastní se i šéf Ředitelství silnic a dálnic Jan Kroupa. Zeman dlouhodobě prosazuje, aby vláda uvolnila více peněz na investice, a to především v dopravních stavbách. Prezident nedávno pozitivně ohodnotil přebytek státního rozpočtu, pokles investic Právě pokles investic ale označil za jeho slabé místo. Nízké investice se podle něj mohou v budoucnu nevyplatit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Rozpočet

Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přirovnání Ukrajiny k Československu roku 1938 dopadlo velmi zle

8:05 Přirovnání Ukrajiny k Československu roku 1938 dopadlo velmi zle

V nedávném rozhovoru pro německou RND vysoká představitelka EU pro zahraniční věci a bezpečnostní po…