Zeman na vozíku? Ringo Čech ohromil na VIDEU a sdělil zlou věc o Havlovi

27.08.2017 10:10

Hudebník, bývalý sportovec a také politik František Ringo Čech vede Stranu Práv Občanů do volebního boje. Natočil další video, v němž současnému prezidentovi Miloši Zemanovi doporučil, aby si sedl na invalidní vozík, a přirovnal současného šéfa hnutí ANO Andreje Babiše ke kdysi dobře známému radikálnímu politikovi Miroslavu Sládkovi.

Zeman na vozíku? Ringo Čech ohromil na VIDEU a sdělil zlou věc o Havlovi
Foto: Radim Panenka
Popisek: František Ringo Čech, volební lídr Strany práv občanů

Františka Ringo Čecha většina lidí zná jako hudebníka. Někteří lidé si ale možná vzpomenou i na dobu, kdy Čech působil v politice. Mezi roky 1996 až 1998 byl hudebník poslancem za ČSSD. A když se dnes Čech dívá na chystané policejní stíhání šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, nemůže si nevzpomenout na radikálního politika Miroslava Sládka, který byl v roce 1998 zadržen policií.

Sládek dodnes opakuje, že tehdy byl zatčen proto, aby mohl být v parlamentu podruhé zvolen prezidentem Václav Havel. V nedávném rozhovoru pro DVTV.cz prohlásil Sládek, že proto sice nemá vůbec žádné důkazy, ale každý rozumně uvažující člověk to prý musí vidět. Čech dal na videu, které je k vidění na sociální síti Facebook, najevo, že je nakloněn Sládkově verzi věřit. 

Anketa

Dělá Robert Fico dobře, když chce Slovensko přivést do tvrdého jádra EU?

5%
80%
hlasovalo: 6700 lidí

„Nezapomeňte, že já jsem zažil hon na Sládka. Protože hrozilo, že nebude zvolený prezident Havel, tak prostě zavřeli Sládka na jeden den a bylo vymalováno. Po volbě ho s omluvou propustili z vězení. Čili něco podobného, ovšem ve větší míře, se chystá na Babiše. Babiš je ale silnější protivník než Sládek, ale nelíbí se mi to. Nevidím to rád. Nechci osočovat policii. Já jí pořád ještě věřím, ale tohle před volbama takhle, to ne,“ kroutil hlavou muž, který by se do poslaneckých lavic rád vrátil.

Pár slov padlo i k teroristickým útokům. Františku Ringo Čechovi se prý ani trochu nelíbí, jak pokrytecky se podle jeho názoru chová Evropská unie. Když dojde k nějakému teroristickému útoku, média napíšou, že ho spáchali Belgičan, Francouz nebo Němec, ale nezřídka to bývá migrant.

Přidal také jednu radu pro prezidenta Miloše Zemana. Současná hlava státu se prý těší velmi dobrému zdraví, jen ty nohy ho trochu trápí. Hudebník a politik mu proto doporučuje, aby si sedl na invalidní vozík.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Zlobí ho noha, S tím se ale nedá nic dělat. Jinak je zdravej, jak řimbaba. Já jsem mu říkal: Miloši, buď dobré mysli, klidně si pořiď vozík, Roosevelt s ním vyhrál válku,“ pravil na videu František Ringo Čech v narážce na 32. prezidenta USA, který v roce 1920 onemocněl obrnou, částečně ochrnul a od té doby používal invalidní bozík. Tento prezident stál v čele USA také po většinu druhé světové války. Pár měsíců před jejím koncem ale zemřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vééélkýýý problém. Klaus našel podporu u Babiše, ODS v koncích, nedokáže ho odvolat z prestižního výboru ve Sněmovně

15:35 Vééélkýýý problém. Klaus našel podporu u Babiše, ODS v koncích, nedokáže ho odvolat z prestižního výboru ve Sněmovně

Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu, to je oč tu běží. ParlamentníListy.cz získa…