Zeman si v debatě vychutnával vysvětlování slev na reklamy ke kampani Fischera

08.01.2013 23:35 | Zprávy
autor: pan

V diskuzi na TV Nova mezi Janem Fischerem a Milošem Zemanem došlo k několika výraznějším momentům. Například když si kandidáti na prezidenta vyjmenovali jména, která jim vadí v týmu toho druhého. U Fischera to byl Jan Novák či Tomáš Chrenek, u Miloše Zemana například Miroslav Šlouf.

Zeman si v debatě vychutnával vysvětlování slev na reklamy ke kampani Fischera
Foto: hns
Popisek: Miloš Zeman a Jan Fischer

Velkým tématem diskuze k prezidentské volbě na TV Nova byli sponzoři a poradci v kampaních Jana Fischera a Miloše Zemana. Ten se například chlubil tím, že v jeho týmu alespoň není nikdo, na koho by bylo podáno trestní oznámení. A hned se ptal svého konkurenta na Jana Nováka, se kterým spolupracuje a „který je, řekněme, podezřelý, abych se vyjádřil jemně, v kauze ProMoPro,“ dodal Zeman.

Novák totiž podepisoval smlouvy, které se ProMoPro týkaly. Na to Fischer reagoval, že alespoň má nejvyšší stupeň bezpečnostní prověrky. To naopak Zeman se stýká například s Miroslavem Šloufem nebo Martinem Nejedlým. S jeho výjimkou ale prý v Zemanově blízkém kruhu už nikdo z nich není, odvětil.

Přestřelka jmény v pořadu pokračovala. V pořadí byl i Tomáš Chrenek, který výrazně podporuje Fischerovu kampaň. „Pan Chrenek za to nebude chtít vůbec nic, protože já mu za to nedám vůbec nic,“ ujišťoval bývalý premiér. „On totiž ten pan Chrenek bude pod takovým dohledem jako nikdo,“ dodal.

„Já si myslím, že pan Chrenek možná opravdu nebude chtít žádnou protislužbu,“ zastal se ho nečekaně Zeman. Ale vzápětí jízlivě dodal: „Protože tu protislužbu už dostal.“ Hovořil o době Fischerova premiérování a sloučení pojišťovny Agel a Hutnické zdravotní pojišťovny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …