Zemanovci by chtěli na kandidátky členy Rusnokovy vlády

12.08.2013 14:43 | Zprávy
autor: nem, čtk

Strana práv občanů - zemanovci chce získat na kandidátky pro předčasné sněmovní volby co nejvíce členů úřednické vlády Jiřího Rusnoka. Jde o odborníky na svých místech, říkají členové stranického vedení.

Zemanovci by chtěli na kandidátky členy Rusnokovy vlády
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Štengl

"Budeme je chtít oslovit. Můžeme je oslovit všechny. Druhá věc je, jestli to budou chtít akceptovat a za jakých podmínek," citoval server iDnes.cz šéfa strany Zdeňka Štengla. Podobně hovořil také místopředseda Vladimír Kruliš, podle kterého jde o logický krok. "Pokládáme je za vládu odborníků," řekl ČTK.Štengla by stál i o kandidaturu kancléře prezidenta Miloše Zemana a svého předchůdce v čele SPOZ Vratislava Mynáře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Stínová vláda ODS

Zajímal by mě program Vaší stínové vlády a na jak dlouho bude platný. Jaké má styčné body s programem stínové vlády STAN a jak často se scházíte ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Je to tu: „Vyjděte do ulic za Českou televizi.“ Výzva

11:12 Je to tu: „Vyjděte do ulic za Českou televizi.“ Výzva

Ministr kultury Ota Klempíř v koaliční vládě ANO, Motoristů a SPD oznámil, že se ruší dlouhé roky fu…