Zemanovci jasně: Jedině my zabráníme návratu Kalouska. Znemožníme koalici ČSSD a TOP 09

21.10.2013 11:08

Zemanovci apelují na voliče a pojmenovávají roli, kterou by mohli zastávat v příští sněmovně. "Zemanovci v Parlamentu jsou pojistkou proti koalici ČSSD a TOP 09!“ tvrdí se v prohlášení, které zaslal místopředseda SPOZ Vladimír Kruliš ParlamentnímListům.cz.

Zemanovci jasně: Jedině my zabráníme návratu Kalouska. Znemožníme koalici ČSSD a TOP 09
Foto: spoz.cz
Popisek: Slavnostní otevření volební kanceláře Strany Práv Občanů ZEMANOVCI
reklama

„Ani ve vypjaté atmosféře těsně před volbami nevidíme důvod pro to, aby na sebe útočily programově blízké strany. Strana práv občanů - zemanovci od začátku kampaně zcela jasně deklarovala, že je připravena podpořit jednobarevnou vládu ČSSD,“ píše se v tiskovém prohlášení SPOZ k aktuální situaci.

Strana tak pravděpodobně reaguje i na poslední průzkumy, které signalizují menší počet příznivců levice, než se očekávalo. „Zemanovci jsou také jedinou alternativou pro vznik silné levicové vlády. Je to v současné situaci jediná možnost, jak zabránit návratu pravice a stylu, jaký nám předvedl projekt ODS, VV a TOP 09 pod vedením Miroslava Kalouska.“

Celé prohlášení ZDE.

Svým hlasem pro SPOZ zabráníte návratu Kalouska

SPOZ ve svém prohlášení zdůrazňuje, že nevidí důvod, aby ČSSD varovala před nebezpečím nových stran, do kterých zařazuje i SPOZ. „SPOZ je programově čitelnou stranou, která své programové priority prosazuje dlouhodobě. Se SPOZ mají voliči jistotu, že po volbách nevznikne koalice ČSSD a TOP 09, která se dle současného vývoje ukazuje být reálnou hrozbou,“ myslí si představitelé zemanovců.

„Občané mají hlasem pro SPOZ a vstupem zemanovců do sněmovny možnost zabránit návratu způsobu vládnutí, který této republice přinesl mnoho zlého. Mají možnost zabránit návratu Miroslava Kalouska,“ uvádí se v prohlášení.

SPOZ v závěru textu vyjadřuje důvěru ve voliče. „Věříme, že svůj hlas pečlivě zváží a nepodlehnou vypjaté atmosféře posledních hodin před volbami.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: dkr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rakovina společnosti. Dobrovolnice o tom, když necháme někoho padnout na naprosté dno

21:38 Rakovina společnosti. Dobrovolnice o tom, když necháme někoho padnout na naprosté dno

ROZHOVOR „Rok se díváme na šťourání lidem v nose a píchání injekcí, pokud možno v největším detailu,…