Zemanovci z venkova udeřili na Šloufa a spol.: Vy ješitní lháři, ubráníme se vám. Dlužíme to Zemanovi

04.10.2013 13:34 | Zprávy

Spory ve Straně práv občanů – zemanovců poznamenaly předvolební kampaň. Některé stranické organizace toho mají dost a vystupují proti těm, kteří stranu podle nich poškozují, když tvrdí, že vedení strany postupuje nedemokraticky a nedodržuje stanovy.

Zemanovci z venkova udeřili na Šloufa a spol.: Vy ješitní lháři, ubráníme se vám. Dlužíme to Zemanovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPOZ Zdeněk Štengl

ParlamentníListy.cz mají k dispozici usnesení MO SPOZ Znojmo-město, které reaguje na přetrvávající rozbroje.

„Odmítáme jakékoliv politické hrátky některých jedinců ve SPOZ, které slouží pouze tomu, aby uškodily samotné existenci SPOZ a jejímu úspěchu ve volbách. Znojemské zemanovce zajímá především výsledek SPOZ ve volbách v Jihomoravském kraji a chceme opět uspět, tak jako v prezidentských volbách, kdy na okrese Znojmo získal Miloš Zeman ve druhém kole volby nejvíce hlasů v kraji a 4. nejlepší výsledek v ČR,“ píší Marian Keremidský a Michal Koska. (Celé prohlášení ZDE)

Komu slouží útoky pana Šloufa a paní Portové?

Stanovisko MO SPOZ z Kudlova na Zlínsku je mnohem adresnější: „Můžeme se ptát, komu slouží útoky pana Šloufa a paní Portové,“ stojí v úvodu. „Já jsem si jist, že nejen jim samotným jako vendeta za to, že se nedostali na kandidátku,“ upozorňuje Lukáš Čala.

„Je třeba se dívat dál a já si myslím, že zvláště Miroslav Šlouf (paní Portovou považuji jen za chytře zmanipulovaný nástroj) z historických zkušeností zná velmi dobře prostředí politiky a politického byznysu. Jistě by se našlo mnoho politických konkurentů, kteří by šikovně rozehranou umělou kauzu o `zlých pánech ve vedení SPOZ` dokázali náležitě ocenit,“ myslí si Čala. (Celé prohlášení ZDE)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Podle vás jsme se stali kolonií, řízenou z Bruselu.

Mě by zajímalo, k čemu vůbec volíme vás europoslance, když nedokážete hájit v EU zájmy občanů, kteří vás volí a necháte z nás dělat kolonii a páté kolo u vozu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Já to tady vedu. Ticho!“ Rvačka v ČT. Moderátorka křičela na Hřiba

11:00 „Já to tady vedu. Ticho!“ Rvačka v ČT. Moderátorka křičela na Hřiba

Nižší daně, levnější život, důstojné důchody i dřívější odchod na penzi. To všechno strany slibují, …