Zemanovi přátelé vyzvali opozici v SPOZ, ať opustí stranu

10. 10. 2013 17:59

Na tiskové konferenci v pražské Jazzové sekci se občanské sdružení Přátelé Miloše Zemana ostře vymezilo proti všem zemanovcům, kteří poškozují svou stranu ostrými mediálními výstupy proti vedení.

Zemanovi přátelé vyzvali opozici v SPOZ, ať opustí stranu
Foto: Bohumil Brejžek
Popisek: Karel Srp
reklama

Občanské sdružení Přátelé Miloše Zemana, které podporuje i stranu zemanovců, vydalo tiskové prohlášení, ve kterém odsuzuje všechny členy strany, kteří se v ní ocitli v názorové opozici a nyní na své kolegy útočí.

Všechny tyto členy Přátelé Miloše Zemana vyzvali, aby opustili stranu. Záměrně nejmenovali konkrétní jména, týká se to prý každého, kdo by stranu takovýmto způsobem poškozoval. Všichni tito lidé by prý měli z SPZ odejít.

Někteří ze stranických kritiků jsou rovněž členy sdružení Přátel Miloše Zemana, a ti by prý neměli prezidentovu stranu napadat tím spíše. Slova byla patrně nemířena zejména na Miroslava Šloufa, který občanské sdružení Zemanových přátel zakládal nyní je největším kritikem vedení SPOZ.

„Cílem našeho sdružení bylo sjednocovat lidi kolem Miloše Zemana, a ne poškozovat Stranu práv občanů,“ uvedl bývalý ministr školství Zemanovy vlády Eduard Zeman. K jeho slovům se pak přidal předseda Jazzové sekce Karel Srp.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Radim Panenka, jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Držte huby. Karel Schwarzenberg promluvil k vakcíně

13:05 Držte huby. Karel Schwarzenberg promluvil k vakcíně

Všichni kromě ministra zdravotnictví, který je za celou problematiku zodpovědný, by měli k tématům o…