Zemanovy výroky jsou populistické a hloupé. V rádiu si vzal prezidenta na paškál kněz Halík

22.09.2014 20:35 | Zprávy
autor: mp

Kněz Tomáš Halík se na Rádiu Impuls vyjadřoval k výrokům prezidenta Miloše Zemana týkající se islámu. Nebral si příliš servítky a označil je přímo za hloupé.

Zemanovy výroky jsou populistické a hloupé. V rádiu si vzal prezidenta na paškál kněz Halík
Foto: rep
Popisek: Půlnoční rozhovor s Tomášem Halíkem

„Jeho výroky na adresu islámu, které pronáší, jsou populistické a jsou hloupé. Mnohdy říká věci, kterým nelze říct ano. Ty jeho výroky na adresu islámu považuji za velmi neblahé,“ uvedl Halík. Prezident v souvislosti s touto vírou často zmiňuje Islámský stát, ale podle teologa by měla hlava státu vzít v potaz, že tuto teroristickou organizaci odsoudily i islámské autority.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivana Váňová, MBA byl položen dotaz

Strana

Proč jste změnili logo, ale název strany ne? Nemyslíte, že je tak trochu zastaralý a třeba slovo křesťanská může řadu voličů odradit? I to lidová je takové zvláštní. Mě jako první napadne lidové milice

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bitva u Olšan: Noční vlci proti Havloids. A v jejich bundě reportér ČT

19:59 Bitva u Olšan: Noční vlci proti Havloids. A v jejich bundě reportér ČT

„Vy, kolaboranti! Putinovy onuce!“ „Vypatlaní kreténi!“ pořvávali na sebe příznivci a motorkáři skup…