Zemanův průšvih s Peroutkou: Promluvil Miroslav Šlouf

21. 5. 2015 14:45

Tým lidí kolem prezidenta Miloše Zemana dělá v současnosti řadu komunikačních chyb, uvedl bývalý Zemanův spolupracovník, známý politický lobbista Miroslav Šlouf na konferenci PR Klubu o politickém PR. Informoval o tom server mediaguru.cz.

Zemanův průšvih s Peroutkou: Promluvil Miroslav Šlouf
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Šlouf
reklama

Šlouf se Zemanem spolupracoval více než dvacet let. Pomáhal mu jak s legendárním autobusem Zemák ve volbách v roce 1996, tak s prezidentskou kampaní. „S kampaní jsem Miloši Zemanovi pomáhal, co mi síly stačily. Nyní se mi ale nelíbí, kolika chyb se jeho tým dopouští. Myslím si, že je to v neprospěch naší země,“ řekl Šlouf.

V kampani před prezidentskými volbami se prý zaměřil zejména na sociálně handicapované a na regiony, které měly potenciál volby rozhodnout. V této souvislosti se Šlouf zmínil i o tom, proč ve druhém kole prezidentských voleb neuspěl Zemanův protikandidát: „Schwarzenbergovi neprohrál volby způsob vedení kampaně, ale Sudetští Němci,“ podotkl Šlouf.

V současné době se mu nelíbí, kolik chyb a komunikačních přešlapů se kolem Zemana dělá. „Osobně bych ho nikdy nenechal jít s menší či větší virózou na korunovační klenoty,“ konstatoval. Za nešťastně komunikovanou považuje i cestu do Moskvy, a nedopustil by ani kauzu s Ferdinandem Peroutkou: „S kauzou si musí poradit Ovčáček sám, ale takoví Ovčáčkové, kteří by to vyřešili, se ještě nenarodili.“

Celý text je ZDE


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Xaver o Čtvrtníčkovi. Vážné. „Nejdřív jsem myslel, že jde o vtip, ale...“

11:11 Xaver o Čtvrtníčkovi. Vážné. „Nejdřív jsem myslel, že jde o vtip, ale...“

Luboš Xaver Veselý v pořadu Xaver Live na jedné straně konstatoval, že moderátor Václav Moravec už d…