Zkritizoval čínské investice, zastal se Bradyho, v den svátku byl s rodinou. Babiš prý potichu sbírá body a...

29.10.2016 17:11

Šéf hnutí ANO a ministr financí se příliš nevyjadřoval k případu pana Jiřího Bradyho a ačkoli je vicepremiérem České republiky, nelámal si hlavu s tím, zda 28. října bude nebo nebude sedět ve Vladislavském sále. Oznámil, že místo toho tradičně bude s rodinou. Paradoxně tím podle komentáře uveřejněného v časopise Reflex získal maximum bodů, i když je prý nebezpečnější než Miloš Zeman.

Zkritizoval čínské investice, zastal se Bradyho, v den svátku byl s rodinou. Babiš prý potichu sbírá body a...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí ANO Andrej Babiš

Andrej Babiš ví, jak upoutat pozornost. Když přijel tibetský dchovní vůdce dalajláma, Babiš se k tomu příliš nevyjadřoval. Konstatoval pouze, že Číňané zatím moc nepředvedli, pokud jde o investice v Česku. Navíc se zastal ministra kultury Daniela Hermana. Sám prý totiž ví, co to je, když se proti vám všichni spiknou.  

„K třeštění kolem udělení či neudělení medaile oběti holocaustu na Twitteru suše napsal: „Pokud Hrad opravdu panu Jiřímu Bradymu slíbil vyznamenání, měl by ho dostat. Je nelidské ho zklamat v jeho věku a s tím, co má za sebou,“ připomněl komentátor Viliam Buchert. „Neřešil ani dilema, zda chodit v den státního svátku slavit na Pražský hrad. Jen oznámil: ‚Tak jako každý rok budu s dětmi mimo ČR, mají v tomto týdnu prázdniny‘,“ doplnil dále.

Babiš se tak poměrně snadno vyhnul celé řadě hádek, které zřejmě budou následovat i po 28. říjnu. Tím možná získá další politické body. Přitom právě Babiš ukrajuje z našich svobod nemalý díl, když tak vehementně prosazuje elektronickou evidenci tržeb. Jenže na to se v přestřelce kolem Miloše Zemana snadno zapomíná.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Volby do Poslanecké sněmovny budou přesně za rok. Zatímco ostatní se budou vysávat při ‚týdnech neklidu‘, Andrej Babiš zatím může zůstat v klidu. Ten největší terč přitom nesedí na Pražském hradě, jak se právě teď mnoho lidí domnívá. Je v pražské Letenské ulici. Tam sídlí Babišovo ministerstvo financí,“ uzavírá Buchert.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman tvrdě účtoval u Soukupa: Frustrovaní, poražení. Shromáždění neúspěšných na Letné. Kalousek na Hrad? Proboha, co ti lidi volají...

22:10 Zeman tvrdě účtoval u Soukupa: Frustrovaní, poražení. Shromáždění neúspěšných na Letné. Kalousek na Hrad? Proboha, co ti lidi volají...

Demonstrace na Letné byla shromážděním neúspěšných, kteří prohráli ve volbách. Pronesl to ve čtvrteč…