„Soukromí vlastníci vytáhli z Ostravsko-karvinských dolů (OKD) desítky miliard a teď žádají stát a nás, daňové poplatníky, abychom zadluženou společnost zachraňovali. My nyní navrhujeme zestátnění OKD, a to v podobě jako před nepovedenou privatizací. To znamená včetně tisíce bytů a i dalšího pod cenou prodaného majetku,“ prohlásil na oslavách 1. máje před stovkami návštěvníků náměstek Moravskoslezského hejtmana Josef Babka (KSČM). Ostravští komunisté se už tradičně sešli ke zmíněnému květnovému svátku v amfiteátru u porubského zámku.
Foto:
Jan Štěpán
Popisek: Komunisté v Ostravě oslavili 1. máj
Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.