Zkušený komentátor Nováček ohodnotil Zemana: Lidem se líbí, když s někým zatočí

27.01.2017 20:32 | Zprávy

Komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček se na vlnách Českého rozhlasu rozpovídal o prezidentovi Miloši Zemanovi. Zdá se, že mu zdraví slouží. A protože je to „zavedená firma“, občané ho pravděpodobně zvolí znovu, pokud se rozhodne kandidovat. Lidem se prý líbí, když Zeman čas od času s někým zatočí.

Zkušený komentátor Nováček ohodnotil Zemana: Lidem se líbí, když s někým zatočí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Charitativní ples Miloše a Ivany Zemanových na Pražském hradě

„Jak mně se zdá a jak mám i určité závěry informací, tak zdravotní stav pana prezidenta se zlepšil. ... Nejspíš je fyzicky připraven tu kandidaturu přijmout,“ oznámil komentátor. A nemalá část společnosti ho uvidí jako kandidáta velmi ráda. Zkušený komentátor je přesvědčen, že Miloš Zeman opětovnou kandidaturu přijme. Jeho spolupracovníci ho k tomu budou pravděpodobně přemlouvat, protože díky němu budou moct zůstat na Hradě dalších 5 let.

Celý komentář naleznete zde

„Část společnosti si zřetelně myslí, že Miloš Zeman je ten správný prezident a že ho budou volit. I když prezident řekl, že nebude dělat žádnou předvolební kampaň. protože si myslí, že stačí to, co říká, jak se chová a co říkal už v první předvolební kampani. Mně to teda stačí úplně,“ shrnul Nováček.

Nakonec pronesl pár slov i na adresu Zemanových protikandidátů. V tuto chvíli se prý nedá odhadnout, co se stane dál. Volby přece jen budou až za rok. bude to navíc v době, kdy se bude rodit nová vláda, která se bez prezidenta neobejde. Bude záležet i na tom, kolik protikandidátů bude proti Zemanovi stát.

„Každý Zemanův protikandidát to bude mít strašně těžké. Zeman je zavedená firma. Lidem se líbí, když s někým zatočí,“ doplnil Nováček.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Ing. Ondřej Knotek byl položen dotaz

Proč jste vlastně založili novou frakci?

K čemu je to přesně dobré, pro nás? Četla jsem, jaké máte priority, ale chápu to správně, že doteď jste je bez nové frakce nemohli prosazovat? Proč? A co říkáte na to, jak založení hlavně vládní politici kritizují a tvrdí, že bude sloužit zájmům Ruska? I když podle nich slouží Rusku každý, kdo má ji...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Musíte mobilizovat mladé, abychom uvažovali o poslání vojáků. Vzkaz Ukrajině z USA

13:55 Musíte mobilizovat mladé, abychom uvažovali o poslání vojáků. Vzkaz Ukrajině z USA

Bývalý velvyslanec USA při NATO Ivo Daalder prohlásil, že Ukrajina musí mobilizovat desetitisíce dal…