Zmatený Joe Biden. Popletl si svou vnučku s mrtvým synem. A pak se do toho zamotal ještě více...

04.11.2020 16:02

Během amerických prezidentských voleb si jeden z kandidátů – Joe Biden – spletl svoji vnučku s pět let mrtvým synem. Zvláštní okamžik zaznamenaly televizní kamery ve Philadelphii, kde Biden hovořil ke svým příznivcům. Nebyla to první taková chyba 77letého Bidena, který je, podle současného prezidenta Donalda Trumpa, pro úřad prezidenta mentálně nezpůsobilý.

Zmatený Joe Biden. Popletl si svou vnučku s mrtvým synem. A pak se do toho zamotal ještě více...
Foto: repro Youtube
Popisek: Joe Biden

Biden ve Philadelphii předstoupil před své voliče a prohlásil: „Toto je můj syn Beau, kterého mnozí z vás pomohli zvolit do delawareského senátu.“ Jenže Bidenův syn je již pět let po smrti, a místo něho vzal Biden kolem ramen svou vnučku Natalie.

Ani to ale nebylo všechno, poté objal svoji další vnučku Finnegan, ale i tu si spletl se slovy „toto je moje vnučka Natalie“. Biden si pak svojí chybu uvědomil a pokusil se ze všeho udělat žert. „Tohle je Natalie, to je Beauova dcera,“ prohlásil pak již správně, jak informuje server Echo24.cz.

Současná hlava státu Donald Trump právě na podobné Bidenovy příhody a jeho vysoký věk upozorňoval v kampani, s tím, že Biden není mentálně způsobilý pro úřad prezidenta. Pokud by Biden vyhrál, stal by se nejstarším prezidentem v americké historii.

Ve Spojených státech se očekává v prezidentských volbách velmi těsný výsledek, ačkoliv podle průzkumů měl s určitou převahou zvítězit právě Joe Biden. V případě neúspěchu se chystá současný prezident Donald Trump napadnout výsledek voleb u Nejvyššího soudu.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jma

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Euro je cestou k vyšší prosperitě a stabilitě naší ekonomiky

To tvrdíte vy. Pokud ale vím, třeba v Řecku měli Euro a dostali se do velkých finančních problémů, které pak řešili ostatní státy, takže kdyby byla vaše teze správná, jak to že se Řecko dostalo do takových dluhů a hrozil krach jejich ekonomiky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dopadnete jako Fico. Premiér odhalil výhrůžku z EU

11:32 Dopadnete jako Fico. Premiér odhalil výhrůžku z EU

Gruzínský premiér Irakli Kobachidze na sociální síti uvedl, že měl v rámci nátlaku od Evropské unie …