Známý lékař lituje: Kéž by mohli být dva prezidenti. Věděl bych...

05.10.2012 9:12

Jan Hnízdil, známý rehabilitační lékař, vysvětluje na blogu Aktuálně.cz svoje rozhodnutí podpořit kampaň hned dvou prezidentských kandidátů. Těmi jsou Karel Randák a Táňa Fischerová. Hnízdil je přesvědčen, že kombinací vlastností těchto dvou adeptů na Hrad by vznikl ideální profil budoucího prezidenta republiky.

Známý lékař lituje: Kéž by mohli být dva prezidenti. Věděl bych...
Foto: red
Popisek: Karel Randák má v Nadačním fondu proti korupci na starosti vyšetřování
reklama

„Před několika dny mne požádal volební štáb pana Karla Randáka o podporu prezidentské kandidatury. Nominační arch jsem bez váhání podepsal. Pro někoho může být překvapující skutečnost, že jsem před časem veřejně podpořil kandidaturu paní Táni Fischerové. Nevidím v tom rozpor," uvádí Hnízdil.

Generála Karla Randáka, bývalého vrcholového sportovce, vojáka a příslušníka zpravodajských služeb ČR v letech 2002 až 2007, si Hnízdil váží pro jeho ráznost, odvahu, věcnost a racionalitu, což jsou typicky mužské principy.

Naproti tomu u Táni Fischerové, české herečky, dle svých slov nejvíce oceňuje laskavost, trpělivost, soucit a emotivitu, což jsou naopak principy typicky ženské.

Mít dva prezidenty?

"Ideální prezident by být ztělesněním harmonie obou principů. Mezi kandidáty žádný takový není. Pan Karel Randák a paní Táňa Fischerová by se mohli skvěle doplňovat," uzavírá Hnízdil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: adr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš: Z EU máme 809 miliard, na dividendách pryč 3 227 miliard. Odpočítejte nám to! Skandální návrh Macrona. Zde jsou fakta

8:20 Babiš: Z EU máme 809 miliard, na dividendách pryč 3 227 miliard. Odpočítejte nám to! Skandální návrh Macrona. Zde jsou fakta

Předseda vlády Andrej Babiš prý tentokrát zcela výjimečně natočil hned dvě videa, která odstartoval …