Známý lékař lituje: Kéž by mohli být dva prezidenti. Věděl bych...

05.10.2012 9:12 | Zprávy

Jan Hnízdil, známý rehabilitační lékař, vysvětluje na blogu Aktuálně.cz svoje rozhodnutí podpořit kampaň hned dvou prezidentských kandidátů. Těmi jsou Karel Randák a Táňa Fischerová. Hnízdil je přesvědčen, že kombinací vlastností těchto dvou adeptů na Hrad by vznikl ideální profil budoucího prezidenta republiky.

Známý lékař lituje: Kéž by mohli být dva prezidenti. Věděl bych...
Foto: red
Popisek: Karel Randák má v Nadačním fondu proti korupci na starosti vyšetřování

„Před několika dny mne požádal volební štáb pana Karla Randáka o podporu prezidentské kandidatury. Nominační arch jsem bez váhání podepsal. Pro někoho může být překvapující skutečnost, že jsem před časem veřejně podpořil kandidaturu paní Táni Fischerové. Nevidím v tom rozpor," uvádí Hnízdil.

Generála Karla Randáka, bývalého vrcholového sportovce, vojáka a příslušníka zpravodajských služeb ČR v letech 2002 až 2007, si Hnízdil váží pro jeho ráznost, odvahu, věcnost a racionalitu, což jsou typicky mužské principy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že není jasné, kdo volby vyhraje?

A proč jestli tu nechcete vládu ANO s komunisty nebo třeba s SPD, tak proč není vůle, aby se na vládě s ANO dohodla třeba koalice SPOLU? Vždyť třeba vy jste už ve vládě s ANO byli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Na výročí srpna 68 se šíří drtivý obrázek proti prezidentu Pavlovi

16:48 Na výročí srpna 68 se šíří drtivý obrázek proti prezidentu Pavlovi

Lidé si ve čtvrtek připomínají výročí 21. srpna 1968, kdy došlo ke vpádu vojsk Varšavské smlouvy do …