Zoufalství Babišovy kampaně, píše Forum 24. Už prý sahá po posledních stéblech

13. 7. 2019 15:43

Komentátor serveru Forum24.cz Vilém Besser připomíná, že podle posledních průzkumů popularita předsedy vlády a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše poněkud klesá. Babišův „génius sociálních sítí“, jak šéf hnutí ANO sám nazval marketingového experta Marka Prchala, se proto údajně snaží najít nové cesty, jak obraz svého šéfa opět o trochu vylepšit. Tentokrát k tomu údajně využije premiérovu dceru.

Zoufalství Babišovy kampaně, píše Forum 24. Už prý sahá po posledních stéblech
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš
reklama

„Lidem už se přestává líbit, že premiér dělá mezinárodní ostudu, šetří se, zda nekradl evropské peníze, a navíc neplní sliby, které svým voličům dal, aby se stal předsedou vlády. Je tedy třeba vymyslet nová témata, jimiž Babiš vylepší svou pošramocenou image. Stačilo opět opisovat od amerického prezidenta a nápad je tu. Přivítejte Vivien Babišovou, obdobu Ivanky Trumpové,“ napsal hned na úvod svého komentáře Besser.

Babiš svou dceru vzal na recepci na francouzské ambasádě, kde se mladá slečna setkala mimo jiné s prezidentem Milošem Zemanem. A především, dcera prý odvede pozornost od problémů samotného premiéra. Novináři budou víc řešit, co měla Babišova dcera na sobě, jak se chovala a tak podobně.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Marek Prchal tedy zvolil cestu, ozkoušenou už v USA a do hry se zapojuje dítě, které by podle nepsaných zvyklostí nemělo být v politickém boji zneužito. Je to však právě Babiš, kdo tohle pravidlo porušuje,“ pokračoval Besser, který dále poznamenal, že jeho děti figurovaly i ve firmě Čapí hnízdo a když to vyšlo najevo, všechno pokračovalo tím, že vyšlo najevo, jak politik Babiš zařídil výlet svému synovi na ukrajinský poloostrov Krym.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Právo demonstrovat! Kalousek podpořil Mináře

22:12 Právo demonstrovat! Kalousek podpořil Mináře

„Doufám, že si to lidé nenechají líbit. Vláda se neštítí ani po ukončení nouzového stavu dál omezova…