Zpravodajství TV Nova povede Mužík, bývalý šéfredaktor Blesku

24.02.2012 14:18

Televize Nova má nového ředitele zpravodajství. Stal se jím Vladimír Mužík, který doposud vedl PR Novy. Ve funkci vystřídal Martina Ondráčka, který zpravodajství šéfoval dvanáct let.

Zpravodajství TV Nova povede Mužík, bývalý šéfredaktor Blesku
Foto: hns
Popisek: Televize s monoskopem
reklama

„Je pro mě velkou výzvou posílit jasné vedoucí postavení Televizních novin a nabídnout kvalitní zpravodajský obsah napříč různými platformám,“ řekl Mužík Aktuálně.cz ke svému jmenování. Zaměřit by se chtěl nejen na televizních obrazovky, ale také internet.

„Věřím, že nám Vladimír se svými rozsáhlými zkušenostmi z oblasti médií pomůže udržet vysokou kvalitu a sledovanost našeho zpravodajství. Jeho úkolem bude mimo jiné uvést na obrazovku TV Nova nové zpravodajsko-publicistické pořady,“ uvedl generální ředitel Novy Jan Andruško.

Mužík bude odpovědný za veškerý zpravodajský obsah CET 21, a to jak na televizních kanálech, tak i v agentuře Mediafax a internetových portálech společnosti. Pracovní zkušenosti získal Mužík kromě Novy také v deníku Blesk, který řídil mezi lety 2006 a 2011 a na Slovensku, kde před tím působil 4,5 roku jako šéfredaktor deníku Nový čas.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor:
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Poteče krev! Babiš vydal drsný příkaz

6:12 Poteče krev! Babiš vydal drsný příkaz

V pravidelném nedělním hlášení „Čau lidi“ se premiér Andrej Babiš (ANO) jal vysvětlovat, že ANO nepo…