Zvolíte Pavla. A vládu už nic nezastaví. Babiš to řekl natvrdo

25.01.2023 22:22 | Ze sítí

Oba prezidentští kandidáti chtějí spojovat rozdělenou společnost, řekli dnes večer v televizní debatě CNN Prima News. Potom se Petr Pavel i Andrej Babiš znovu spolu přeli - a to nejen o válce. A co řekli v závěrečných třiceti vteřinách debaty?

Zvolíte Pavla. A vládu už nic nezastaví. Babiš to řekl natvrdo
Foto: Repro CNN Prima News
Popisek: Andrej Babiš v debatě CNN Prima News

Anketa

Kdo víc rozděluje společnost?

hlasovalo: 42135 lidí
"Vážení spoluobčané. Můj program je pomáhat lidem, bojovat za české zájmy a usilovat o mír. Každý váš hlas je pro mě důležitý. Z velkého města, nebo z malé obce. Vy rozhodnete, jakého budete mít prezidenta, jestli bude pracovat pro lidi, nebo pro vládu. Pokud vláda prosadí pana Pavla za prezidenta, už ji nic nezastaví. A rozhodne proti lidem. Máte se líp než před dvěmi lety? Pokud ne, přijďte k volbám a volte Babiše. Mě znáte, já vás nezklamu. Moc vám děkuji," řekl ve svých 30 vteřinách Andrej Babiš. 

"Vážení voliči, volby jsou skutečně svátkem demokracie. A vy budete už pozítří mít možnost rozhodnout o tom, jestli v čele státu bude stát člověk, který reprezentuje lži, překrucování faktů, šíření strachu a chaosu, nebo jestli budete mít v čele státu člověka, který ctí hodnoty jako je čest, jako je pravda, jako je důstojnost a odpovědnost. Proto prosím, přijďte k volbám a volte rozumem. Děkuji vám," zakončil Pavel.

reklama

autor: vef

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Demokracie

Přijde vám demokratické někoho vyloučit ze strany a rozhodovat o tom bez toho, aniž by byl dotyčný na jednání pozván a měl možnost se hájit? A opravdu si myslíte, že to jak se vyjadřuje Svoboda je důvod, proč vám klesají preference? Já teda nevím, ale mě jste zklamali tím, jak nás necháváte na holi...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Debakl Nerudové. „Nemá na to. Ještě že není prezidentka.“ Po debatě se jedna hvězda rozjela

20:25 Debakl Nerudové. „Nemá na to. Ještě že není prezidentka.“ Po debatě se jedna hvězda rozjela

Vystoupení Danuše Nerudové v superdebatě lídrů kandidátek do eurovoleb jako „historický debakl“ zhod…