Akce D.O.S.T.: Proč primátor Svoboda podporuje nátlakovou akci Prague Pride

18.08.2012 21:33

Pane primátore, hluboce nesouhlasíme s podporou, kterou poskytujete festivalu Prague Pride udělením své oficiální záštity, zejména s ohledem na následující skutečnosti:

Akce D.O.S.T.: Proč primátor Svoboda podporuje nátlakovou akci Prague Pride
Foto: Hans Štembera
Popisek: I festival Prague Pride upozorňoval na předsudky ve společnosti.

1) Homosexuálové nejsou v České republice žádným způsobem pronásledováni či diskriminováni a jejich občanská práva a svobody nejsou nijak ohroženy!

2) Do své funkce jste byl zvolen jako politik strany, která se opakovaně hlásí k tradičním kulturním a duchovním hodnotám západní civilizace, se kterými je Prague Pride v přímém rozporu!

3) Prague Pride není nepolitickým festivalem. Naopak. Festivalové akce jsou běžně využívány k propagaci konkrétních politiků, například vybraných prezidentských kandidátů, a vyhraněných ideových proudů kulturní a politické levice.

4) Prague Pride propaguje homosexuální životní styl v době, kdy pokles populace ohrožuje prostou reprodukční schopnost české společnosti!

5) Prague Pride přivádí do Prahy tisíce homosexuálů v situaci, kdy k nám ze západní Evropy přicházejí zprávy o nástupu nové závažné infekce, jež se šíří zejména v homosexuálním prostředí. Nebo si myslíte, že akce typu „travesti show se sexy průvodcem“, gay rychloseznamka, kožená zóna, slibující „úchyláky“ a fetišisty, mega pánský striptýz, či „rozjetá party, která polibkem na rty nekončí“ nepředstavují vážné zdravotní riziko?

Plně respektujeme Vaše právo udělovat záštity podle svého uvážení, nicméně motivy, které Vás vedou k preferenci právě tohoto typu veřejné aktivity, považujeme ve světle uvedených faktů za těžko pochopitelné a jménem Akce D.O.S.T. proti ní co nejrozhodněji protestujeme.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Proč většina stran v sněmovně nechce dostupné bydlení?

19:53 Jiří Paroubek: Proč většina stran v sněmovně nechce dostupné bydlení?

Když pročítám části volebních programů většiny politických stran, vzpomenu si na dětskou pohádku „J…