Alena Vitásková: PŘEDSTAVUJEME Jednotlivé SEKCE Manifestu IAV

15.11.2020 16:28

Institut Aleny Vitáskové z.s. (IAV) ochrana lidských práv a svobod zastřešil občany poškozené státem v Manifestu IAV (MIAV). Pracujeme v jednotlivých sekcích, jejichž činnost vám postupně představíme. Každá sekce je tematicky orientována a zabývá se systémovým porušováním práv občanů ze strany státu. V čele sekcí jsou z větší části zároveň představitelé spolků, které se danou problematikou zabývají.

Alena Vitásková: PŘEDSTAVUJEME Jednotlivé SEKCE Manifestu IAV
Foto: Repro XTV
Popisek: Bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková
reklama

Volné sdružení spolků v Manifestu IAV odhaluje rozsáhlý problém v oblasti justice, kdy nevymahatelnost práva a spravedlnosti prosákla do všech sfér naši společnosti. Zákony a podzákonné normy přestaly chránit občany před zvůli státní moci. V plném rozsahu jsou narušeny pilíře právního státu. Justice, jako garant demokracie, selhala. Politici jsou nečinní. SEKCE MIAV:

Nezákonné praktiky Policie ČR a GIBS“

Vedoucí sekce MIAV: Pavel Štěpán
zakládající člen a člen výkonné rady Odborové aliance IZS

Tato sekce má pracovní název „POLICAJTI". Byla založena v důsledku analýz souvisejících s činností policie. Kdy řada z nich byla systematicky „dehonestována“ v zájmu „vyšší moci“, když vyšetřovali „co vyšetřovat neměli“, nebo nebyli ochotni zametat kauzy pod koberec. Očištění policie od těch, kteří nezákonnosti podporují, je prvním krokem k navrácení se k právnímu státu, k dosažení očisty justice.

Většina policistů vykonává těžkou práci, jsou v ohrožení životů, přichází do styku při výkonu své práce nejen s osobami, na kterých byl trestný čin spáchán, ale především s těmi, kteří trestné činy spáchali.

Můžeme objednat trestní (ne) stíhání?

  • Policisté se nezřídka dostávají do střetu, kdy jsou svědky "zametání" zločinu tzv. pod koberec. Dostávají zákaz šetření některých zločinů "z vyšších míst".
  • Anebo přichází reorganizace policie, když není možné již některé „nežádoucí“ šetření zastavit?
  • Naopak, někteří z nich jsou ochotní vyrábět trestné činy na objednávku.
  • Tuto možnost nejednou veřejně sdělil i premiér ČR Andrej Babiš, ministryně spravedlnosti Marie Benešová to potvrdila.

A když policista chce dělat práci poctivě?

Celá řada zkušených a výborných policistů dobrovolně ze služby odešla, protože se na šlendrián nemohli dívat….

  • Srdcaři, (říkejme jim URPUTNÍ), chtěli svoji práci dělat poctivě. Když odhalili nepravosti, které odhalit „neměli“ tak byli postaveni do role zločince oni. Byli obviněni, třeba z úplatku. GIBS, soudy, dehonestace. Zdravotní problémy, mnozí nepřežili. Prostě ŠPATNĚ DOPADLI.
  • URPUTNÍ se stali výstrahou pro mnohé slušné policisty, jak by mohli dopadnout, pokud se budou zajímat o to, o co nemají!! Mnohé z takto zastrašených přejde pak chuť bojovat za spravedlnost. Mají rodiny, hypotéky…

V sekci POLICAJTI se zabýváme také tím, aby ti slušní, tu jinou možnost měli. Nakonec o tom píši ve svých knihách, kde jsou pod názvem SPRAVEDLIVÍ právě oni spolutvůrci nové společnosti, kde platí zákony, kde je vymahatelnost práva a spravedlnosti, kde ve vězeních končí lumpové, nikoliv ti, kteří se ničím neprovinili.

V sekci IAV "Policajti" se sdružili URPUTNÍ, kterým není lhostejné, že by spravedlnost u nás neplatila. IAV nechce připustit, aby zločin u nás vyhrával a proto tuto důležitou oblast v ochraně lidských práv a svobod hájí. Bez důvěryhodnosti Policie a její práce, nelze napravovat justici, jsou to spojené nádoby.

Policie je jeden z důležitých kamenů mozaiky nazývané právní stát. V této sekci bojujeme za očistu policie, GIBS. Poukazujeme na nezákonnosti, které se v této oblasti odehrávají.

Rozhovor na „Svobodném vysílači“ s členy naší sekce „Policajti“.
Policisté, kteří vyšetřovali korupci. Vykopnout a profesně zlikvidovat.
Pavel Štěpán + Pavel Nováček
https://www.youtube.com/watch?v=wvOdfBqvCw4&feature=youtu.be

Rozhovor naleznete na www.institut-av.eu a na www.manifestiav.cz

Alena Vitásková
předsedkyně IAV Mluvčí a signatářka Manifestu IAV
Hlučín, dne 15. 11. 2020

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

P. C. Roberts: Summit byl propagační pastí

11:10 P. C. Roberts: Summit byl propagační pastí

Svou výstrahou, že bude pro Rusko katastrofou, jestliže Navalnyj ve vězení zemře, nastražil Biden P…