Blok proti islamizaci: Billboardová agentura šikanuje odpůrce islámu

07.09.2016 18:36 | Zprávy
autor: PV

Kromě naší vlády, která stíhá a šikanuje odpůrce islámu a islamizace, se do volebního boje zapojila a billboardová agentura Outdoor akzent.

Blok proti islamizaci: Billboardová agentura šikanuje odpůrce islámu
Foto: Blok proti islamizaci
Popisek: Pietní vzpomínkový průvod Bloku proti islamizaci

"Napsala mi velmi povýšeně." řekla Iva Procházková :“Zdravím, bohužel níže uvedený motiv lepit nemůžeme z níže uvedených důvodů. Prosím tedy o předělání dat.

Děkuji,
právní oddělení
outdoor akzent“ 

Těmi důvody má být, že reklama nesmí obsahovat: “...jakoukoliv diskriminaci z důvodů rasy, pohlaví nebo národnosti nebo napadat náboženské nebo národnostní cítění...“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastáváte se Babiše

V mnohém s vámi souhlasím, ale nemyslíte, že by se měl postavit Macinkovi? Udělal to jen tak napůl. Proč Macinkovi tolerujete jeho chování? Vy s ním snad nemáte problém? Nebojíte se, že to může poškodit koalici jako celek?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Špatná zpráva pro občany

15:57 Zbyněk Fiala: Špatná zpráva pro občany

Skutečně je náprava vylhaného státního rozpočtu investicí do výkrmny agrobyznysu, jak tvrdí předseda…