Blok proti islámu: Vládnímu rozhodnutí o „uprchlících“ říkáme jednoznačně NE!

09.07.2015 14:07

Blok proti islámu odmítá rozhodnutí vlády přijmout v nejbližších letech 1500 takzvaných uprchlíků, zejména pak rozhodnutí ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD), nevybírat si mezi uprchlíky podle náboženského klíče, ale podle klíče profesního. Za skandální pokládáme prohlášení ministra Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL), že přijetí migrantů pomůže České republice řešit propad populace.

Blok proti islámu: Vládnímu rozhodnutí o „uprchlících“ říkáme jednoznačně NE!
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Martin Konvička a Jana Volfová na tiskové konferenci k Bloku proti islámu.

Jmenovaní ministři předvedli naprosté nepochopení dějinného střetu mezi politickým islámem a ostatními civilizačními okruhy, včetně západní civilizace. Vystavují občany ČR nezměrným bezpečnostním rizikům, jakým jsou dnes vystaveni nemuslimští občané západoevropských zemí.

Z řady zdrojů, včetně vládních zdrojů islámských zemí, víme, že v současné imigrační vlně se mohou skrývat spící agenti tzv. Islámského státu a dalších militantních skupin. Vysoký populační růst islámských imigrantů nepřispěje k ekonomickému růstu cílových zemí, protože tito přistěhovalci mají tendenci vytvářet ghetta, která se vyznačují dlouhodobou nezaměstnaností, parazitací na sociálních dávkách a izolací od neislámské společnosti. Islámští imigranti patří v západoevropských zemích k nejhůře integrovatelným cizincům, jsou zdrojem řady asociálních jevů (nucené sňatky, vraždy ze cti, ženská obřízka, násilí na původních obyvatelích), vykazují tendenci k politické radikalizaci. Kvalitní vzdělání není pojistkou proti výše zmíněným jevům. Vůdcové militantních islámistických skupin jsou často velmi kvalitně vzděláni, za všechny můžeme zmínit vůdce al-Kajdy Ajmína Zavahrího – lékaře, Osamu bin Ládina - stavebního inženýra, nebo Mohameda Attu – architekta.

Iniciativa Islám v České republice nechceme vyzvala už v srpnu roku 2014 vládu, aby poskytla pomoc těm uprchlíkům z Blízkého východu, kteří jsou nám kulturně blízcí, nepředstavují výše uvedená rizika a současně nemají kam jít – zejména křesťanům, jezdům a ateistům. Zatímco česká vláda tuto možnost zavrhla, Polsko a Slovensko přijmou pouze křesťanské uprchlíky. Nelze se tedy vymlouvat, že si vybírat nelze. Vláda ČR, poplatná ideologii politické korektnosti, si vybírat nechce.

Občané ČR dali v nedávné petiční akci jasně najevo, co si o přísunu islámských imigrantů myslí – na 150 000 podpisů sebraných během pěti týdnů dokazuje, že vládní strany konají v rozporu s většinovou vůlí lidu.

Vláda přezírající vůli občanů musí být vyměněna v demokratickém procesu svobodných voleb. Blok proti islámu připravuje program pro volební vítězství a převzetí odpovědnosti za vývoj země. Jestliže nám občané vyjádří důvěru učiníme všechny legální kroky, abychom rozhodnutí současné vlády zrušili a islámské „uprchlíky“ vrátili do zemí jejich původu, případně do bezpečných islámských zemí.

Milí spoluobčané, nic není ztraceno, ale bez Vašeho zapojení nedosáhneme ničeho. Pro volební vítězství bude potřebná každá ruka, noha i hlava. Proto vyzýváme všechny svobodomyslné občany, aby se k Bloku proti islámu přidali.

Za Blok proti islámu

Martin Konvička, Jana Volfová, Jiří Barták


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Arcibiskup Jan Graubner: Nelze žít z deklarací, ale z Pravdy, která osvobozuje a lze ji poznat po ovoci

21:39 Arcibiskup Jan Graubner: Nelze žít z deklarací, ale z Pravdy, která osvobozuje a lze ji poznat po ovoci

Prohlášení předsedy ČBK k některým kandidaturám do poslanecké sněmovny