Bohdan Babinec: Hyenismus nebo nízké IQ novinářů?

27.10.2019 9:37

Přestože jsem Zemana ani Drahoše nevolil (když nevolím sám sebe nevolím nikoho), před zvoleným prezidentem mám respekt a pokoru a před symbolem státnosti mám vždy úctu.

Bohdan Babinec: Hyenismus nebo nízké IQ novinářů?
Foto: NÁR.SOC.
Popisek: Bohdan Babinec

S některými jeho názory mohu nesouhlasit viz kůrovcová kalamita jako následek klimatických změn, Rusko, Čína, Ukrajina, … Ale když slyším, jak stále připomínají zdravotní stav prezidenta, je mi z toho na zvracení. Vždyť každý člověk má zdraví tělesné a duševní. A kdybychom člověka měli posuzovat pouze dle jeho tělesného zdravotního stavu, tak to bychom rovnou mohli odepsat T. Roosvelta, W. Churchila nebo prezidenta mezinárodní vědecké společnosti S. Hopkina. Ano, byli mladí duchem i tělem.

A. Veliký, Napoleon, Stalin, Hitler,…. Kolik za sebou nechali mrtvých a nešťastných lidí….

Z tisícileté historie vím a mám strach. Když se totiž duchem a tělem mladí dostávají k moci, téměř vždy to vede k obrovským lidským katastrofám. Císař František Josef se snažil udělat vše proto, aby nevznikla válka, ale obklopovali jej mladí a silní kteří válku chtěli.

Měli bychom si vážit zkušenosti stáří a nebýt tak drzí jako hyeny a stále požadovat seznámení se se zdravotním stavem kteréhokoliv státního představitele. Zachovejme toleranci, pokoru a soudnost ve svých zveřejňovaných názorech ohledně jiného člověka.

reklama

autor: PV

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Diskuze

Dobrý den, pane Bendle. Hned na začátku říkám, že podle mě nemají zemědělci k demonstracím důvod. Vždyť jejich zisky rostou, tak na co si stěžují? Ale proč vás oslovuji je kvůli vašemu komentáři. Tvrdíte, že protest pokus nelegitimních osob o destabilizaci. Proč myslíte, že by se o to někdo snažil? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nadčlověk“ Kroupa pod drobnohledem Franty a Žantovského

10:35 „Nadčlověk“ Kroupa pod drobnohledem Franty a Žantovského

Už pátý díl cyklu o lecčems a mnohém, který měl premiéru na YouTube kanálu Vladimíra Franty a obsaho…