Dnešní svět se vyznačuje nejistotou a nerovností, které se ještě více prohlubují vlivem nestabiliní ekonomiky a klimatické krize projevující se suchem a extrémy počasí. Česká republika se těmto výzvám musí postavit čelem, řešit je systémově a v zájmu občanů.
“Jsme otevřené progresivní hnutí a prosazujeme změny, které povedou ke stabilnější a spravedlivější společnosti, v níž se nikdo nemusí bát o život, střechu nad hlavou nebo příští výplatu. Cítíme odpovědnost za to, jaký svět přenecháme našim dětem,” uvádějí jménem přípravného výboru mluvčí Vendula Couvreur a Filip Hausknecht.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
budoucnost , Hnutí , politika
autor: PV
To jako celou EK a vůbec celou EU řídí jeden člověk?
Vy tvrdíte, aspoň jsem si to zde přečetla, že podle vaší frakce by Ursula von der Leyen měla skončit, aby se Brusel vrátil nohama na zem a pracoval pro občany, ne proti nim. To její odvolání ovlivní celé fungování a politiku EU, které, souhlasím s vámi, je třeba změnit?
Další články z rubriky

15:49 Zbyněk Fiala: Celní tsunami je tady
Největším ekonomickým nákladem je prudký nárůst nejistoty, co bude dál s exportním průmyslem. Pomůže…
- 11:24 Jiří Weigl: Czech Republic nikoliv First
- 17:50 Lukáš Kovanda: Trumpova cla, včetně nyní nového 30procentního, připraví Česko letos o 76 miliard
- 10:07 Alena Maršálková: Připravené násilné převzetí českobudějovického Autis Centra nevyšlo
- 21:25 Pavel Foltán: Ústavní soud – třetí komora parlamentu?
- 12:16 Jiří Paroubek: Sterzikův komický zákrok vůči Přísaze