Byzantský katolický patriarchát: Prokletí na kardinála DiNarda a arcibiskupa Gómeze z USA

12.02.2017 11:00

Byzantský katolický patriarchát (BKP) koná v současné době prorockou službu (Ef 2,20). V apoštolské a prorocké autoritě ve jménu Trojjediného Boha Otce, Syna i Ducha svatého tímto vynáší Boží anathemu – prokletí na kardinála Daniela DiNarda a na arcibiskupa José Gómeze (viz. Gal 1,8-9).

Byzantský katolický patriarchát: Prokletí na kardinála DiNarda a arcibiskupa Gómeze z USA
Foto: BKP
Popisek: Patriarcha Eliáš Antonín Dohnal

Odůvodnění:

Předseda Konference katolických biskupů USA kard. D. DiNardo a viceprezident arcibiskup J. Gómez pokrytecky vyzvali katolíky, aby spojili svůj hlas na tzv. ochranu „lidské důstojnosti“ proti „jakékoliv formě diskriminace“. Pod touto pozitivní frází spolu s architekty NWO prosazují dva nejsilnější autogenocidní prostředky: 1) LGBT diktaturu a 2) islamizaci. Zradili Krista, církev i americký národ!

Paradoxně pak tito církevní Jidáši dodali: „My se nezapojujeme do politiky, ale máme za cíl hlásat živého Krista v současném světě.“

Odpověď: To je kolosální lež! Zapojili se přímo do globalizační politiky elit NWO. Prosazováním sodomie a islamizace zabíjejí živého Krista v duších.

Citace: „... když před hrozbou smrti nějaká rodina zanechá svůj vlastní domov, je tam přítomen Ježíš.“

Odpověď: Islámští imigranti nezanechávají svůj domov před hrozbou smrti a ani tam není přítomen Ježíš, ale Alláh. Ten jim přikazuje řezat hlavy křesťanům, u nichž je Ježíš (citace koránu: „usekávejte jim hlavy...“ /47:4/, „budou ukřižováni nebo jim budou useknuty jejich pravé ruce a levé nohy...“ /5:33/, Mohamed – největší vzor pro každého muslima – osobně usekl hlavy 900 zajatých židů, kteří se mu vzdali /Život Mohameda P464/). Pravý muslim musí být po vzoru Mohameda a na příkaz koránu džihádistou. Toto je smysl i migrační vlny!

Islamisté v Sýrii před Vánocemi 2016 sadisticky umučili 250 křesťanských dětí ve věku do 4 let v hnětacích strojích na těsto. K tomuto a k jiným zločinům na dětech americký kardinál DiNardo i s arcibiskupem Gómezem pokrytecky mlčí. Takzvaná ochrana před diskriminací je manipulační manévr pro prosazení sexuálních zvráceností! Následuje adopce dětí homosexuály, pedofily a sadomasochisty (LGBTQ). Jde o nejkrutější tyranii dětí. Jmenovaní církevní zločinci ji podporují!

Konference biskupů USA pod vedením těchto zločinných apostatů manipuluje katolickou veřejností a stahuje prokletí na celý americký národ. Boží slovo varuje před sodomií LGBTQ trestem ohně z nebe (srov. Jud 7, 2Pt 2,6)

Podstatou koránu je islamizace planety skrze džihád; jeho přípravnou fází je migrace. Můžeme se poučit z historie: Islám rozpoutal 548 válek (270 milionů zabitých, genocida Arménů 1915, řezání hlav křesťanům v posledních třech letech v Egyptě, Etiopii, Libyi, Súdánu...). Terorismus je podstatou islámu, zakotvený v koránu a v hadísech. Kontroverzní dekret Nostra aetate (1965) pravdivou podstatu islámu zamlčel a ovocem je islamizace Evropy (více než 50 milionů muslimů). Islamizace, fanaticky prosazovaná pseudopapežem Františkem, doko nčuje proces likvidace křesťanství v Evropě.  

Kard. DiNardo i arcib. Gómez svou výzvou rozpalují nenávistnou kampaň proti prezidentovi s cílem obnovit autogenocidní proces realizovaný prostřednictvím LGBTQ a islamizace! Za pokrytectvím těchto dvou církevních farizeů je duch antikrista. V dané situaci jde o zločiny proti lidskosti!

Závěr:

Kdo uposlechne výzvy těchto církevních Jidášů, stáhne na sebe tutéž Boží anathemu – prokletí. Pokud kard. D. DiNardo a arcib. J. Gómez nebudou konat veřejné pokání a zůstanou v zatvrzelosti i v momentu smrti, budou navěky mučeni v pekle spolu s ďáblem a jeho démony!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Štěpán Křeček: Saudi Aramco se blíží k hodnotě dvou bilionů dolarů

14:57 Štěpán Křeček: Saudi Aramco se blíží k hodnotě dvou bilionů dolarů

„Vzhledem k aktuálnímu vývoji na trzích se hodnota ropné společnosti Saudi Aramco pohybuje kolem úro…