Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
21
Američané si za dolary mohli koupit téměř vše. Války, zbraně, nepokoje na Blízkém východě, dokonce i demonstrace v Tel Avivu, nebo puč v Rusku. V poslední době ale čím dál častěji zjišťují, že jsou věci, které se za peníze koupit nedají. Například vítězství ve válce, nebo zlomení ducha a vůle Rusů.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Myslíte, že lidé na obou stranách fronty trpí tím, že pomáháme Ukrajině? A lze litovat Rusi, kteří si zvolili Putina, který válku rozpoutal a podle mě ji nechce ukončit dokud se nezmocní území Ukrajiny? Měla by mu ho podle vás Ukrajina podstoupit?
Nastupující Babišova vládní koalice v osobě Tomia Okamury vytvořila parlamentní delegaci k cestě na …