Dominik Duka: Požehnání a povzbuzení do nového školního roku

05.09.2017 10:04 | Zprávy

V souvislosti s počátkem nového školního roku zaslal kardinál Dominik Duka všem ředitelům, učitelům a studentům a žákům církevních škol povzbuzení a požehnání ve společném úsilí o výchovu a vzdělání dalších generací.

Dominik Duka: Požehnání a povzbuzení do nového školního roku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kardinál Dominik Duka

Všem ředitelům, učitelům a studentům a žákům církevních škol zasílám své povzbuzení a požehnání ve společném úsilí o výchovu a vzdělání dalších generací. Mé požehnání patří i zaměstnancům škol, školských úřadů a to všech, nejen těch, jejichž zřizovatelem je církev. V této době je vzdělání velkou příležitostí poznat svět a zkušenosti z něj přinést zpět do naší země. Zvláště jazykové vzdělání je tedy důležitou přípravou pro každého, kdo chce získávat zkušenosti v cizině. Na všechny žáky i studenty myslím ve svých modlitbách a přeji jim, aby školní léta byla naplněna krásnými setkáními a přátelstvími, která potrvají často celý život, i možností blíže poznat výrazné osobnosti pedagogů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Těžké je spojování levice

15:49 Jiří Paroubek: Těžké je spojování levice

Česká pravice má jednu obrovskou přednost.