Eva Valerie Maxová: Homo-lobby cynicky přiznala metody a směje se nám do očí

18.07.2016 15:26 | Zprávy

Eva Valerie Maxová se zabývá "skandálem" okolo Pavly Nytrové, která si dovolila apelovat na rozum, a přirozený řád věcí, jenž Sobotka, Marksová a spol. chtějí pohřbít - a "věnovat" naše děti deviantům

Eva Valerie Maxová: Homo-lobby cynicky přiznala metody a směje se nám do očí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavlína Nytrová.

Podle poslankyně Pavlíny Nytrové (ČSSD), která ve sněmovně ostře napadla připravovanou novelu, umožňující registrovaným partnerům adoptovat dítě svého partnera, nabourává plíživá homosexuální lobby cíleně chod naší společnosti.

Poslankyni Nytrové leží na srdci zdravá výchova českých adoptovaných dětí, a tudíž nesouhlasí s tím, aby děti byly vychovávány LGBT páry, následně tedy v LGBT rodinách.

Za své vyjádření sklidila od svých spolustraníků velkou vlnu kritiky, zvláště odsuzující byla ministryně Marksová, která se netají "modernizací" a rozvolněním českých rodin. Výroky Nytrové se nelíbí ani předsedovi ČSSD Sobotkovi, stejně jako novináři J. X. Doležalovi z Reflexu. A popudila i hackery, kteří jí zlikvidovali soukromý web s dodatkem, že podobná vyhlášení, kdy Nytrové "radí internet a moje srdce", proto může o homosexuálech takhle mluvit, nebudou tolerována!

Základní body

Poslankyně, matka dvou dětí, ve sněmovně sdělila svůj názor na homosexuály, který, jak říká, opřela o rady z internetu a o své srdce. Podle premiéra Sobotky je ale třeba s předsudky a netolerancí bojovat reálnými argumenty.

Jistě. Ve sněmovně si často vyřvává kdejaký z našich daní všech živený žvanil, co ho napadne, a to musí skončit!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kolik lidé ze SOCDEM bude na kandidátce Stačilo?

A napadlo vás, že jste vlastně stranu pohřbili zbytečně? Kvůli koalici z ní odešlo dost výrazných tváří a nebojíte se, že to bude k ničemu? Že pro voliče SOCDEM budete nevolitelní kvůli spolupráci s komunisty a pro voliči komunistů vás volit nebudou, že dají radši preferenční hlas komunistům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Co (ne)očekávám od setkání Trump - Putin

15:57 Ivo Strejček: Co (ne)očekávám od setkání Trump - Putin

Denní glosa Ivo Strejčka