František Dostál: Kdy se budou vracet ministerské odměny?

13.02.2015 19:19 | Zprávy

Veřejnost se doslechla, že nějaké ministerstvo zvoralo platy soudců. Na sklonku roku 2014 ale byly mnoha lidem sedícím na ministerstvech, vyplaceny nemalé odměny. Vím, že někdo určitě namítne, že byly moc malé, ale často překročily i celoroční důchodcovskou rentu.

František Dostál: Kdy se budou vracet ministerské odměny?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

Měly by být rozhodně vráceny!!! Vždyť cosi také zvorali. Rovněž soudcům najednou „hrozí", že stát jim musí doplatit miliony za nesprávně vyměřené platy. Množství podaných žalob ze strany soudců na stát také o něčem svědčí. Třeba i o tom, kdo a jak v naší zemi po roce 1989 vládne, i když se už hlásí k jiné politické partaji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: literarky.parlamentnilisty.cz

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Jestli má dojít ke změně

Nemyslíte, že byste jako politici měli přestat štvát lidi proti sobě a i vy se k sobě chovat s větší úctou? Podle mě to dělají politici ze všech stran jen někdo víc a někdo víc.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Alibaba a sedm loupežníků na Ukrajině

15:57 Jiří Paroubek: Alibaba a sedm loupežníků na Ukrajině

To je realita dneška na Ukrajině, kde se provalil obří korupční skandál.