Generálmajor Hynek Blaško: Nezaprodejte naši vlast nikomu, kdo se na jejím rozvoji nepodílel

21.12.2016 18:16

Ve světle událostí, které se odehrály v Berlíně, zapadla informace o rozhodnutí evropské komise o omezení a zpřísnění podmínek držení zbraní občany. Zvláště zvrhlé je to tváří v tvář masakru v Berlíně.

Generálmajor Hynek Blaško: Nezaprodejte naši vlast nikomu, kdo se na jejím rozvoji nepodílel
Foto: Hans Štembera
Popisek: Generálmajor v záloze Hynek Blaško
reklama

I ten nejmírumilovnější člověk se musel nasrat, když tu hrůzu viděl a ti marxističtí vůdcové v Bruselu přijdou s něčím takovým, jako je další omezení práv občanů. Kdo tady rozdmýchává rasovou a etnickou nenávist? Ti, kteří volají po omezení a zastavení přílivu migrantů nebo ti, kteří neustále omezují práva nás Evropanů ve prospěch jiných. My původní obyvatelé si musíme nechat líbit, že „frustrovaní přivandrovalci“ znásilňují a vraždí ženy, že prosazují zákaz vepřového, že my musíme neustále ustupovat jejich požadavkům a navíc se nechat vraždit jako ovce. V rámci politické korektnosti se buď o těchto jejich činech musí mlčet, nebo říkat, že to byl čin pomatence nikterak nesouvisející s migrací.

Co vy na to paní MŠ Valachová s vašimi nápady jak ještě více prohloubit myšlenku multi-kulti v hlavách dětí školou povinných. Fuj, zvedá se nám žaludek nad myšlenkou, co ještě dokážete zlepšit v našem školství. Co všechno se ještě musí stát, aby, jste, vy politici, přestali prosazovat pozitivní diskriminaci, přestali rozdmychávat rasovou a etnickou nenávist.

Bruselští farizejové nestavte nás do role otroků vyznavačů pravé víry nebo to konečně doveďte ad absurdum a vydejte směrnici, že každá žena od 10 do 50 let, pokud ji migrant osloví a bude chtít sex musí se mu podvolit, vydejte směrnici o poskytnutí majetku migrantovi pokud ukáže na vaše auto či dům a bez průtahů mu tento vydat, vydejte směrnici o zákazu výroby a provozování kamionové dopravy a vůbec výroby a prodeje aut, směrnici o zákazu vlastnit nože jiné než gumové, směrnici o vystěhování pokud se něco z výše uvedeného původním obyvatelů nelíbí do saharské pouště.

Takhle bychom dokázali blbnout do bezvědomí a proto se obracíme na Vás naše volené představitele, aby jste směrnici evropské komise zcela ignorovali a svými postoji eliminovali činnost této komise, pánů Junckera, Schulze a dalších, ať si za zavřenými dveřmi propíjí své nehorázné platy. Nezaprodejte naši vlast nikomu, kdo se na jejím rozvoji nepodílel. Nenechte si potřísnit ruce krví občanů této malé, ale o to krásnější republiky.

Generálmajor v záloze Hynek Blaško, SPO

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ivo Fencl: Autentický Roman Prymula

20:44 Ivo Fencl: Autentický Roman Prymula

Roztrháte mě na kousky, přisoudím-li teď Romanu Prymulovi autenticitu, a to autenticitu takřka perma…