IDS: Pavel Bém nemluvil v Otázkách Václava Moravce pravdu

03.12.2013 20:40 | Zprávy

V nedělním pořadu České televize Otázky Václava Moravce se během diskuze mezi bývalým pražským primátorem Pavlem Bémem a současným pražským primátorem Tomášem Hudečkem objevilo několik nepravd, které chce společnost Inženýring dopravních staveb uvést na pravou míru.

IDS: Pavel Bém nemluvil v Otázkách Václava Moravce pravdu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ex-primátor Pavel Bém

Tvrzení Pavla Béma:

„Tak já vám řeknu, pane redaktore, že v současné době město nemá platnou smlouvu na technický dozor investora, tedy stavbu nikdo neřídí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co přesně sledujete tou žalobou na prezidenta?

A nebylo by spíš na místě podat kompetenční žalobu? Tu podle všeho nechcete podat, aby se neodváděla pozornost od práce vlády a pak podáte jinou žalobu. Já tomu nerozumím. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Zvítězí politická moc nad právem?

12:26 Zdeněk Jemelík: Zvítězí politická moc nad právem?

Po třech dnech přebujelého žvanění sněmovna uznala výsledek voleb přiznáním důvěry vládě.