Institut Aleny Vitáskové: Ochrana a podpora základních lidských práv a svobod

23.03.2021 12:13 | Zprávy

IAV doplnil na vyžádání Krajského státního zastupitelství v Ostravě podnět k postupu Okresního státního zastupitelství v Karviné.

Institut Aleny Vitáskové: Ochrana a podpora základních lidských práv a svobod
Foto: Repro XTV
Popisek: Bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková

 

IAV zaslal brožurky ze semináře „Spravedlnost a vymahatelnost práva: Žijeme v právním státě?“, který se uskutečnil v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR mimo jiné eurokomisařce Věře Jourové, kterou již dříve žádal o pracovní setkání. Administrativa komisařky Jourové příjem brožurek v těchto dnech potvrdila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Vladimír Pikora, Ph.D. byl položen dotaz

Pane Pikoro, vím že se trápíte s rozpočtem a hledáte úspory.

Kolik by se uspořilo ve státním rozpočtu, kdyby 17.Listopad nebyl svátkem s dnem pracovního volna, ale "jen" významným dnem? Zdá se mi, že tento svátek není slaven důstojně a slouží k útokům na občany s jiným politickým názorem.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Alibaba a sedm loupežníků na Ukrajině

15:57 Jiří Paroubek: Alibaba a sedm loupežníků na Ukrajině

To je realita dneška na Ukrajině, kde se provalil obří korupční skandál.