Institut Aleny Vitáskové: Zachraňme naše děti, chráníme budoucnost

11.04.2021 16:30 | Zprávy

Naše děti nebudou pokusní králíci ziskuchtivých.

Institut Aleny Vitáskové: Zachraňme naše děti, chráníme budoucnost
Foto: archiv
Popisek: Alena Vitásková

Institut Aleny Vitáskové z.s. ochrana lidských práv a svobod se připojuje k celé řadě občanských iniciativ, které směřují k ochraně našich dětí, které jsou dotčeny obludným bojem proti epidemii covid, který naše vláda realizuje, dokonce na budoucnosti našeho národa – našich dětech. Jsme svědky největšího potírání lidských práv a svobod, které v novodobé historii můžeme zaznamenat.

  • Dlouhodobý zákaz školní docházky

  • Dlouhodobý zákaz sportování dětí 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

MUDr. Lumír Kantor, Ph.D. byl položen dotaz

Zdravotní stav migrantů

Apelujete na to, aby nedocházelo k podceňování zdravotní stránky u migrantů a já se musím ptát, proč neuděláte něco jako politici, aby se v této souvislosti něco zlepšilo a o jejich zdravotním stavu měl stát více informací? Děkuji za odpověď. Verča

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Kdo je vlastně přítelem Slovenska?

11:24 Jiří Paroubek: Kdo je vlastně přítelem Slovenska?

Nastupující Babišova vládní koalice v osobě Tomia Okamury vytvořila parlamentní delegaci k cestě na …