IvČRN: Od použití našeho loga na facebookovém profilu plzeňských Fans FCVP 1911 se distancujeme

19.02.2015 21:48 | Zprávy

Iniciativa Islám v ČR nechceme se distancuje od použití našeho loga na facebookovém profilu plzeňských Fans FCVP 1911, kde byla použita fotka útočníka Mahmutoviče, vsazená do našeho loga.

IvČRN: Od použití našeho loga na facebookovém profilu plzeňských Fans FCVP 1911 se distancujeme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace proti islámu na Statoměstském náměstí zakončená pochodem k ministerstvu vnitra. Účastnilo se na pět stovek občanů

Vážíme si podpory fanoušků Plzně, kteří odmítají islámskou ideologii v Evropě a ČR, musíme však odsoudit jakýkoli útok na jednotlivce.

Odmítáme islámskou ideologii, ale až na imámy hlásající nenávist, neodmítáme muslimy jako jednotlivce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Premiér Babiš bodoval, ministr Zůna škodí

12:16 Jiří Paroubek: Premiér Babiš bodoval, ministr Zůna škodí

Pro miliony lidí byl velkou vzpruhou postoj Andreje Babiše na Evropské radě. Poslední roky jsme dosl…