Ivo Valenta: Poslední rána pro krachující živnostníky

06.03.2021 15:49 | Zprávy

A je to tady, zřejmě se nevyhneme výraznému zvýšení daní. To bude pro už tak krachující živnostníky poslední rána.

Ivo Valenta: Poslední rána pro krachující živnostníky
Foto: archiv I. Valenty
Popisek: Ivo Valenta

Jsem přesvědčen, že se mnohým ekonomickým ztrátám dalo předejít, případně je alespoň minimalizovat uváženějšími opatřeními. Vždyť uzavření řady prodejen, provozoven a služeb, bylo naprosto zbytečné, nelogické a kontraproduktivní.

Vláda by měla podle Národní rozpočtové rady připravit realistickou konsolidaci veřejných financí. Vláda však argumentuje tím, že konsolidace bude úkolem vlády budoucí. Jinými slovy zodpovědnost za řešení způsobených ekonomických ztrát chce posunout na někoho jiného, což je podle rozpočtové rady špatně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL
Pozn. redakce: 79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Synot

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

Ivo Valenta

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

autor: PV

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Kde je zakopaný pes

17:30 Jiří Weigl: Kde je zakopaný pes

Jedním z brizantních témat letošních voleb je blížící se zavedení systému obchodování s emisními pov…