Jan Kubíček: Podporujeme vládní kampaň za očkování

09.07.2021 9:32 | Komentář

Nákupní centra v České republice, sdružená v Asociaci nákupních center ČR (ANCČR), se rozhodla podpořit vládní očkovací kampaň. Účast na mediální kampani za očkování je součástí strategie nákupních center za rychlejší imunizaci společnosti, návrat k normálu a minimalizaci rizika dalších lockdownů. Na podporu očkovací kampaně poskytlo reklamní plochy do konce srpna 56 nákupních center napříč všemi regiony.

Jan Kubíček: Podporujeme vládní kampaň za očkování
Foto: Hans Štembera
Popisek: Očkování proti koronaviru, ilustrační foto

ANCČR pokračuje podporou očkovací kampaně v prezentaci maloobchodu a nákupních center jako bezpečného a zodpovědného místa, které se snaží být součástí řešení, nikoliv problému. „V uplynulých měsících maloobchod prokázal značnou dávku odolnosti, flexibility a vstřícnosti. Společně s orgány státní správy jsme se aktivně podíleli na snaze o co nejzodpovědnější rozvolňování. Příkladem je stabilně vysoká úroveň dodržování všech bezpečnostních pravidel a doporučení, ale i poskytnutí prostor pro mobilní testovací místa na parkovištích nákupních center,“ říká Jan Kubíček, předseda výkonného výboru Asociace nákupních center ČR.

Podle Kubíčka je potřeba udělat tečku za předchozími lockdowny, které měly, kromě jiných oblastí, drtivý dopad právě na segment maloobchodu. Jediným řešením je kolektivní imunita a maximální proočkovanost společnosti. „S tímto názorem souzní i naprostá většina našich členů. Bez většího váhání proto poskytlo své reklamní plochy 56 nákupních center všech úrovní a napříč regiony,“ doplňuje Kubíček. Nákupní centra se do kampaně zapojují průběžně od poloviny června a reklamní plochy poskytnou do konce prázdnin. Podle odhadované návštěvnosti má kampaň v nákupních centrech šanci oslovit až 35 milionů návštěvníků. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Oldřich Rambousek: Naroste nám rozhodnutím vlády silný kožich?

21:37 Oldřich Rambousek: Naroste nám rozhodnutím vlády silný kožich?

Pamatuji doby, kdy byl metrák kvalitního hnědého ořechu za 12 korun. Pamatuji i doby, kdy jsme plati…