Jan Ziegler: Antisemitský teror v Bruselu musí být tvrdě potrestán

28.05.2014 14:34

Policii zatím uniká terorista, který v sobotu v Židovském muzeu v Bruselu zastřelil tři lidi, dva z mrtvých jsou manželé z Izraele.

Jan Ziegler: Antisemitský teror v Bruselu musí být tvrdě potrestán
Foto: Redakce
Popisek: Izrael

Jak správně připomněl izraelský premiér Benjamin Netanjahu, tento čin je důsledkem trvalého pěstování nenávisti vůči Židům a Izraeli, zatímco zločiny muslimských fanatiků jsou přehlíženy. K viníkům tohoto masakru patří rovněž i KSČM.

S prezidentem Milošem Zemanem často nesouhlasím, ale tentokrát jej oceňuji za to, že tento brutální útok odsoudil a uvedl, že pravou příčinou těchto útoků je islámský fanatismus, který vybízí k zabíjení Židů.

Je načase, aby se mnozí Evropané nad sebou zamysleli, jestli je nutné, trpět masivní muslimské přistěhovalectví z jiných zemí. Problémem je, že tito lidé nerespektují evropskou kulturu a její civilizační hodnoty. Neurvale svoje způsoby vnucují druhým, a bohužel často za přispění stoupenců multikulturalismu, kteří ve své zaslepenosti nevidí, neslyší. My o islámu nesmíme vypustit špatného slova, a když někdo řekne, že prorok Mohamed byl pedofil, což vyplývá z Koránu, hned je oheň na střeše, a dotyčnému hrozí islámští fanatici smrtí. Když však muslimové urážejí judaismus a křesťanství, tak na to mají nárok, přece platí svoboda projevu.

Nemylme se, muslimové si jistý čas dokáží hrát na toleranci, když jsou v menšině, jakmile však získají převahu, tak ostatní nerespektují a právo Šaría vnucují všem.

Podíl na těchto brutálních vraždách mají i čeští komunisté. Stačí si přečíst Haló noviny, ve kterých se to nenávisti k Izraeli a antisemitskými články jen hemží. Koneckonců v rudé centrále pracuje i Vít Hassan, který se protižidovským fanatismem také nijak netají.

Vůči muslimskému fanatismu a teroru musí být nulová tolerance. Členové militantních skupin, kteří ve jménu koránu zabíjejí „nevěřící“, musí být vysídleni z Evropy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Milan Knížák: Zvolte normální svět

11:07 Milan Knížák: Zvolte normální svět

Stále se hovoří, co je nejdůležitějším tématem nadcházejících voleb. Jsem hluboce přesvědčen, že zás…