Jan Ziegler: Ministryně Marksová by měla okamžitě podat demisi

22.12.2014 8:44 | Zprávy

Jestliže někdo ohrozí kvalitu zdravotní péče pro lidi a de facto ochromí důležité státní instituce, tak musí nést nejvyšší následky.

Jan Ziegler: Ministryně Marksová by měla okamžitě podat demisi
Foto: Facebook Jana Zieglera
Popisek: Jan Ziegler

To se týká ministryně práce a sociální péče Michaely Marksové-Tominové. Ta zavinila, že v některých nemocnicích a třeba i na ředitelství silnic a dálnic nebudou pracovat špičkoví odborníci. A zcela hloupě zahrála na strunu čecháčkovské závisti a malosti.

Její vinou se podařilo prosadit zákon, podle kterého zaměstnanci ve státních podnicích nemohou mít smluvní platy, ale jenom tabulkové. Chápu, že v některých případech byly manažérské platy ve státních společnostech kritizovány oprávněně, když třeba firma výrazně prodělávala, šéf to neřešil, bral milion měsíčně a ještě měl nárok na nepřiměřené odstupné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Korupce

Co jste udělali pro potlačení korupce, když jste byli ve vládě? A je podle vás bitcoinová kauza korupční kauzou? Horáková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Falešný přízrak Mnichova a kompromisní mír

15:49 Jiří Weigl: Falešný přízrak Mnichova a kompromisní mír

Denní glosa Jiřího Weigla