Jan Ziegler: Symbol zla - komunistka Baborová - musí skončit jako krajská radní

21. 11. 2012 12:35

Zástupci případné nacistické strany Čech a Moravy by jistě nebyli přijatelní pro slušné lidi jako ti, co mají vládnout na krajské neřku-li vládní úrovni. A soudružka Vítězslava Baborová ze Strakonic, současná a věřme, že jenom dočasná jihočeská radní pro školství a kulturu, která obdivuje vrahy a teroristy, má k hnědému moru blíž víc, než si myslíme. Proto ji přijďme dát najevo do budovy jihočeského Krajského úřadu, že ji nechceme.

Jan Ziegler: Symbol zla - komunistka Baborová - musí skončit jako krajská radní
Foto: Hans Štembera
Popisek: Z volební kampaně KSČM
reklama

Čekal jsem, že po svém návratu z krásné Dominikánské republiky, napíši něco pěkného o svých zážitcích z Karibiku (to také přijde), ale okolnosti mě jaksi donutily jednat jinak. Do vedení Jihočeského kraje se dostali komunisté. A dokonce mají mít na starosti resorty školství a kultury, což je nepřijatelné. Vážně hrozí, že bude porušena ústavním zákonem zaručena svoboda projevu.

Obávám se toho, že soudružka Baborová, která mimochodem jako fyzikářka nemá s kulturou nic společného, bude ovlivňovat koncepci výstav jihočeských muzeí, řízené krajem, v rudém duchu. Obávám se například o osud Památníku Jana Žižky v Trocnově, jehož expozici by měl podle původních plánů zmodernizovat vynikající odborník na husitství profesor Petr Čornej. Nechtěl bych se dočkat toho, aby husitství zase bylo prezentováno ve lživém bolševickém duchu.

Největší nebezpečí ze strany soudružky Baborové však spočívá v propagaci zločinné ideologie, která má na svědomí vraždy minimálně sta milionů lidí. Zrůdný nacismus prosazuje nadřazenost vyvolené rasy nad ostatními, lidi v jejich očích rasově méněcenné a názorové protivníky, neváhá fyzicky likvidovat. Komunisté přitom nejsou nijak lepší a mají v historii na svědomí více lidských životů než nacisté. Rozdíl mezi hnědými a rudými je pouze v tom, že rudí s pomocí násilí namísto rasové nadřazenosti prosazují nadřazenost třídní a likvidaci domnělých třídních nepřátel a rovněž i názorových protivníků.

Všimněme si rovněž jednání KSČM, která se sice v Česku slovně hlásí k demokracii, ale jinak ve světě podporuje síly zla, jako jsou režimy v severní Koreji, kde statisíce lidí umírají na hladomor, na Kubě, ve Venezuele, kde je pronásledována opozice atd. Tato strana rovněž obdivuje palestinské teroristy, kteří bezohledně vraždí civilisty - ženy a děti.

Komunisté se ohánějí demokracii pouze když se jim to hodí, a tak vyzývají k provládním demonstracím s tím, že na to mají právo, ovšem běda, když někdo protestuje proti nim. Najednou je zle a nedej bože, když se soudruzi dostanou k moci, to pak vězení a popraviště nestačí.

Nelze se tedy divit, že gentlemani se někdy začnou bolševické hrozbě bránit poněkud razantnějšími prostředky. Neříkám, že generálové Franco a Pinochet byli hrdinové bez poskvrny a hany, jenomže oni ve svých zemích reagovali, pravda velmi rozhodně, na předchozí násilí a porušování demokratických principů levicových extrémistů. Rozhodně však Pinochetovo Chile a Francovo Španělsko byly ve srovnání s hrůzovládou panující ve Stalinově bolševickém Rusku a Gottwaldově Československu neblahých let padesátých učiněnými ráji.

Lidé mají proto plné právo veřejně protestovat proti soudružce Baborové v radě Jihočeského kraje. Nejbližší ideální příležitost k tomu bude při prosincovém zasedání Jihočeského krajského zastupitelstva. Obsaďme místa pro hosty v zasedacím sále, ulici před sídlem krajského úřadu. Transparenty ve stylu, „Nechceme rudé ve vedení kraje, KSČM ohrožuje demokracii a svobodu,“ jsou vítány.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Názory, ParlamentniListy.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Richard Seemann: Ozývají hlasy pro zákaz Alternativy pro Německo

21:37 Richard Seemann: Ozývají hlasy pro zákaz Alternativy pro Německo

Masové výtržnosti v Berlíně, kdy zakročovalo téměř tři tisíce policistů, z nichž osm desítek bylo zr…