U ranní kávy jsem se zeptal svého bratra: „Co bys dělal, kdyby ti někdo dal pár miliónů?“ Odpověděl na otázku zcela jinou. Jemu by prý nikdo pár miliónů nedal. Vzponěl jsem si na to, že jsem jednou na dům splácel asi 200 000 Eur, tedy asi 5 miliónů Kč. Taky mi nikdo nic nedal a splácel jsem to pár let. To jde. Co však na tomto pozadí s našedlým panem Fischerem?
Napadá mi k tomu jenom jeden pojem. Jako bývalý přírodovědec vím, co to je řetězová reakce. Představme si, že existuje skupina lidí, kteří vládu založenou na volbách nepotřebují. Potřebují právě tuto zítřejší, která pár týdnů vydrží. Chybí jen jeden ministr. Pan Fischer je schopný, obor ovládá, a je, jak jsem již podotkl, trochu šedivý.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: rozhlas.cz
Rozklad EU
Souhlasím s vámi, že EU svou zelenou a nerealistickou politikou nahrává svému rozkladu. Kdo přesně je za takovou politiku zodpovědný? Kdo vlastně celou tu EU řídí? Přijde mi, že se dost poslanců staví proti řadě nařízení, ale k čemu to je? K čemu vás volíme, jestli přes vás vše prochází? Kritizovat ...
Další články z rubriky
15:57 Zdeněk Jemelík: Zločinci pod záštitou státu 1
Směr života jednotlivce často určují náhodná setkání. Je tomu tak i v případě, o němž začínám psát.
- 11:34 Ivo Strejček: Proč jsem stále na straně Donalda Trumpa
- 9:26 Vladimír Ustyanovič: Někteří novináři mají empatii dozorců plynových komor
- 15:49 Zbyněk Fiala: Celní tsunami je tady
- 11:24 Jiří Weigl: Czech Republic nikoliv First
- 17:50 Lukáš Kovanda: Trumpova cla, včetně nyní nového 30procentního, připraví Česko letos o 76 miliard