Jiří Vyvadil: Jednotkou české blbosti je 1 Petříček…

28. 1. 2019 16:58

Režimu Gustáva Husáka se kdysi vytýkalo, jak byl směšný, kdy s velkou pompou přivítal v Československu iránského šáha Réza Páhlavího a jeho režim následně za půl roku padnul. Zpětně vzato, dělal československý režim před rokem 1989 vždy tu rozumnější stranu politiky. Páhlaví měl krutou tajnou policii, ale byl to přece jenom sekulární režim. A jeho pád neočekával půl roku před jeho koncem téměř Nikdo.

Jiří Vyvadil: Jednotkou české blbosti je 1 Petříček…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil
reklama

Pravicoví či levicoví liberálové v Česku a jinde jsou začasté tak idiotští, že, ač se člověk brání zuby nechty, nemůže nepoužít ostřejší výraz.

Prostě k idiotům typu Farského, jehož strana STAN se zjevně nedostane do Poslanecké sněmovny, ale on tvrdí, že ANO, které trvale osciluje kolem 30 % zanikne , se přisouvá sociálně demokratický idiot č. 1. Tomáš Petříček, který je levicovým klonem pravicového Miroslava Kalouska, který se trápí agresí Ruska, nevím jakou. Pikantní ovšem je, že nezaregistroval, že za dva měsíce jsou na Ukrajině prezidentské volby a jakýsi Klimkin, tedy ještě na pár chvil ministr zahraničních věcí oné země, zcela určitě nebude ministrem a jakýsi Porošenko, tedy ještě chvíli prezident Ukrajiny, nebude prezidentem oné země.

A proto se s nimi stýká a chce stýkat. No blbeček.

Hlupáček Petříček se  chce podívat do Kerčského průlivu. Roztomilé. Jen  nepostřehl, že tím určitě nenadchne budoucí prezidentku Timošenkovou či prezidenta Zelenského, kteří pokládají akci v Kerčském průlivu jako zjevný předvolební trik současného a odcházejícího prezidenta…

Je to prostě vůl…

Liberální média z něho radostí šílí.

Až na to, že nikdo z jejich žurnalistů to ČSSD, jako vždy  nehodí…Jak říkám : Jednotkou české blbosti je 1 Petříček…

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Baťa: Když si dvě „nány“ nevidí, kulantně řečeno, do úst

21:01 Jiří Baťa: Když si dvě „nány“ nevidí, kulantně řečeno, do úst

Není pochyb o tom, že Evropská unie od samého počátku až do dnešních dnů v pandemické situaci nepro…