Jiří Vyvadil: Pravicová Trikolóra? No nevím…

11.06.2019 12:33 | Zprávy
autor: PV

V Česku je plná řiť stran hlásících se k pravici, k rodině atd: ODS, TOP 09, STAN, KDU/ČSL. A teď tedy i nově Trikolóra.

Jiří Vyvadil: Pravicová Trikolóra? No nevím…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil

Když svého času Václav Klaus ml. přišel s tím, že vytvoří nový subjekt, zatleskal jsem. Věřil jsem že ro bude politická strana zaměřená proti strnulému myšlení, proti establishmentu, radikální a odvážná.

A ona chce jen nově vařit už jen tolik vyvařenou polívčičku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Paní ministryně,

Vy se podle všeho snažíte rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla. Já se ptám proč? Není to pro nás do budoucna nebezpečné? Nezadlužíte tím další generace? Co by mě také zajímalo, kde přesně a kolik jste dokázala uspořit nebo to plánujete, pravda je, že teď jste ministryně chvíli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ladislav Jakl: Že rozumí jen síle? Opravdu?

15:49 Ladislav Jakl: Že rozumí jen síle? Opravdu?

Denní glosa Ladislava Jakla