Karel Světnička: Už je to tady! "Cenzorka" obtěžuje na akademické půdě aktivistu Pirátské strany

05.01.2017 20:36

Už je to tady tady! Koordinátorka Centra proti terorismu a hybridním hrozbám na vnitru za asistence policistů obtěžuje na akademické půdě aktivistu Pirátské strany a kritika jejího cenzorského útvaru. Proto se obracím s se stížností a dotazem na policejního prezidenta a současně i na média.

Karel Světnička: Už je to tady! "Cenzorka" obtěžuje na akademické půdě aktivistu Pirátské strany
Foto: Hans Štembera
Popisek: Noviny, ilustrační foto
reklama

Genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý
Policejní prezidium
Praha 


Věc: Stížnost + žádost 

Dne 20. 12. 2016 krátce po 8. 00 ráno došlo ze strany dvou blíže neidentifikovaných osob mužského pohlaví v policejních uniformách a v doprovodu nějaké neznámé starší ženy k narušení akademické půdy tím, že tito pronikli bez soudního příkazu na vysokoškolské koleji Hvězda v budově Zvoníčkova 7 přes vrátnici a zabezpečené vchodové dveře do 5. patra, kde se tato neznámá obstarožní žena pokoušela prý dostat do mé ložnice.

Dle vyjádření tehdy přítomných studentů, kteří zabránili jejímu přímému vniknutí do mé ložnice, jí bylo sděleno, že spím, avšak tato aniž by se představila,  svůj zájem o proniknutí ještě zopakovala. Prý s ní byli i nějací dva muži v policejních uniformách. Nelze určit, jakou tito  hráli úlohu ve skutečnosti, když neznámá žena chtěla ukojit své tužby a mermomocí chtěla proniknout do mé ložnice. Když jsem později ukázal studentům fotografii jedné starší ženy na internetu – shodli se, že by tato žena je nápadně podobná manželce jedné mediálně známé osobnosti, která různě vystupuje s dočasně bývalým gay porno hercem Jakubem Jandou ze spolku Evropské hodnoty - zaměstnankyně Ministerstva vnitra JUDr. Eva Romancovová. 
Kolem poledne onoho dne jsem pak našel na vrátnici sadu dopisů s nápisem – „Odmítl převzetí“ a u toho čas 8: a něco nečitelného, pak nečitelné klikyháky. Tou dobou jsem spal, tudíž nemohl ani nic odmítat. Tvrzení na obálce je nepravdivé. Jestliže takto byl obcházen zákon, navíc s pomocí nepravdivých tvrzení, pak je úkon nicotný. 

Výše zmiňovaní dva muži v policejních uniformách, byli  dne 20. 12. v 08. 00 hodin na vysokoškolskou kolej Hvězda - akademickou půdu vysláni kým a s jakým rozkazem činnosti? Dle vyjádření přítomných studentů prý vypadali, že jim asi bylo stydno, čemu ve službě za státní prostředky museli asistovat.
Také nejspíše tušili, že v případě zaplaceného dobývání se lačné ženy, byť starší, do ložnice muže, slouží obvykle takovým ženám jiné typy "specifického" mužského doprovodu - tedy pokud to nebyl tento specifický typ doprovodu pouze v převlečení policistů - ale na to určitě budete znát odpověď pane policejní prezidente. Stejně jako i na otázku, pokud se skutečně o policisty jednalo, proč byl jimi vykonáván tento "typ služební činnosti" a na půdě vysokoškolských kolejí - akademické půdě namísto hlídkování v ulicích před teroristy.

Žádám tedy o důkladné vyšetření tohoto narušení akademické půdy, za jakým účelem a z jakého důvodu tito dva muži asistovali oné obstarožní ženě a ve smyslu zák. č. 106/1999 Sb. o informace
- kdo byli ti dva hlídači v uniformách (údajní policisté), pokud se jednalo o příslušníky Policie ČR z jakého byli policejního útvaru, kdo je na akademickou půdu vyslal a na základě jaké zákonného důvodu asistovali oné obstarožní ženě, pravděpodobně dodatečně identifikované jako JUDr. Eva Romancovová, do mé ložnice
-  kolik každý z nich má služební příjem z našich daní po dobu tohoto úkonu a
- kdo je jejich nadřízený s jakým služebním příjmem

Žádám o důkladné vyšetření, případné vyvození osobní odpovědnosti, a současně Vám dávám na vědomí, žu tuto stížnost postupuji médiím.

V Praze dne 30. 12. 2016 Mgr. et Bc Karel Světnička 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jana Zwyrtek Hamplová: Vážím si rozhodnutí exstarosty, nechápu rozsudek. Je v rozporu se vším

21:04 Jana Zwyrtek Hamplová: Vážím si rozhodnutí exstarosty, nechápu rozsudek. Je v rozporu se vším

Komentář na facebookovém profilu k rezignaci říčanského starosty Kořena.